8 Eylül 2013 Pazar

1119/ANLIK SUNUMLA İNSANLAR KANDIRILAMAZ!


 

 

            TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


İzmir,08 Eylül 2013.

                  ANLIK SÜRÜMLE İNSANLAR ALDATILAMAZ!

“HERKES! Türkiyenin yapmış olduğu bu muhteşem sunumla Olimpiyatları alır düşüncesindeydi!””Herkes’i Kör, Aptal ve Sersem sanan bir AKP’Lİ!

         Gazetelerimizden birisi Kocaman bir başlık atmış:

         “Olimpiyatları Kaybettik!”

         Bendeniz de bir nara attım:

         “Yaşasın!Cumhuriyetimizi ve çağımızı kurtardık!”

         Gazetelerimizin birinci sahifesini süsleyen kocaman bir fotoğraf var:Olimpiyat kuralarının çekileceği salonda,Sayın Bay Recep Tayyip Erdoğan ile Sayın Bay Bakanı arasına oturmuş,sıkma başlı ve çağdışı kıyafetli dört kadın!Bakanın öteki yanında da saçları kısa kesilmiş,pantalonlu ve ayak,ayak üstüne atmış Görkemli bir Sarışın BAYAN.

         Ekranlarda Hayal gibi minareler, kapalı çarşıda gezen Türk Kadınları!/Yemezler/.Boğazın, iki yakasını birleştiren köprüler. Bunlar mı Görkemli sunum dedikleri! Asıl sunum İKİ ERKEK ARASINA SIKIŞTIRILMIŞ ve BAŞLARINDAN ÇAĞDIŞINA BAĞLAMIŞ DÖRT KADINDIR!”İki Kadının tanıklığı,bir erkek tanığın yerine geçer!”Hükmü ilahisine!Uygun!

         Asıl sunum;Gezi Parkında Türk Gençlerine Biber gazı        sıkmak,lastik kaplı çelik coplarla onların kafalarını kırmak,dövmek,yaralamak ve öldürtmektir!

         Asıl sunum;çatma dosyalarla ve çatma hukuk düzeni ile ülkemizin Kahramanlarını,Aydınlarını ve Komutanlarını  esir kamplarına doldurmaktır.

         Asıl sunum; Anayasal haklarını kullanmak istenleri,  insan hakları dışındaki işkence metotlarıyla dağıtmaktır.

         Asıl sunum,40.000 insanının ölümüne neden olanla pazarlık etmek,kendi şehitlerini umursamayarak Nebbaşlığı İslami sayan bir sapık uğruna ölen Arap kızına Timsah gözyaşları dökmektir.işte bunun için bir kenara itildiniz!Suçlu aramayınız!AYNAYA BAKINIZ!

                 

        

 

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi