6 Ağustos 2016 Cumartesi

2041/DEVLET'TE LİYAKET.
 

             “DEVLETHİZMETİNDELİYAKATESASTIR”?!                                                Sayın Recep Tayyip Erdoğan
Önce, LİYAKET’İN, tanımınıyapalım: LİYAKET: A.İ.YARARLILIK, DEĞERLİLİK, İŞ BECERİRLİK. LAYIKOLMAK
         “Meyhaneye giden Meyhaneye layıktır, Camiye giden de Camiye layıktır!”Ağrılı bir Dedenin, Laik ve dindar tarifi.
         “ANITKABİRE GİDEN TÜRK ULUSUNA LAYIKTIR, SİYONİST THEODOR HERZL’İN MEZARINA DİKİLEN DE YAHUDİLERE LAYIKTIR. OSTÜZÜ.
         Beşiktaş Muhafızı Ferik Hasan Paşa, 100 Rumeli göçmeniyle, Çırağan baskınını yapan Ali Süavi’yi elindeki sopayla başına vurmak suretiyle öldürmüştü. Baskını haber aldığında, tıraşını yarıda keserek Çırağan’a yetişmişti. Okuması, yazması yok gibiydi.1831 tarihinde, Çorumda doğmuş,1905 tarihinde de İstanbul’da ölmüştür. Erlikten yetişmedir. Veliaht Abdülhamit Balmumcudaki atlara bakmak için oraya gittiğin de, nöbetçi Hasan:”Yassah hemşerim!”Diyerek içeri girmesine engel olmuştu.”Tanımadın mı beni? Ben ikinci veliahdım?”Deyince de,şu yanıtı almıştı:””VEİAHT,MELİHAT DİNLEMEM,BEN PADİŞAHIN ADAMIYIM,BİR TEK ONU TANIRIM!”
         Abdülhamit padişah olduğunda, Hasanı buldurur, subay sınıfına geçirir, erlikten Müşirliğe kadar da yükseltir. Hasan Paşa, Arapça YEDİ VE SEKİZ RAKAMLARINI YAZARAK BİR ÇİZGİ İLE BİRLEŞTİRİR, BUNU İMZASI SAYARDI. ADI DA BUNDAN DOLAYI, DALGA GEÇMEK İÇİN,  KONULMUŞTUR. O’NUN LİYAKETİ PADİŞAHA KULLUĞUNDAN VE KÖLELİĞİNDENDIR.Abdülhamit’e ve O’NUN HAYRANLARINA HASAN PAŞA GİBİLER LİYAKATLIDIR.”Yüksek tahsilliler arttıkça AKPENİN oyları da düşmektedir.”AKEPE hayranı bir Molla? Türkiye Cumhuriyetinin varlığı ve yükselmesi için,ter ve kan dökenlerle,canını esirgemeden verenler ve NE MUTLU TÜRKÜM DİYENLER!” DE,TÜRK ULUSU İÇİN LİYAKATLİDİR.
         Türk’e,Türk Diline,Türk tarihine ve Atatürk’e düşmanca tavırlar sergileyen Bay Recep Tayyip Erdoğan,Newyork’ta,Yahudi Cemaatinden “ÜSTÜN LİYAKAT HİZMETİ MADALYASI ALMIŞTIR?!O’NUN DA YAHUDİLERE LİYAKATİ BU MADALYADAN VE İÇTİĞİ YEMİN VE KASEMDEN VE FETHULLAN GÜLEN’E YAPMIŞ OLDUĞU DESTEĞİNDEN  GELİR.OKUYUNUZ:
       “TAYYİP ERDOĞAN'IN, 1980'Lİ YILLARDA ARŞİVLENEN, KUR'AN KURSUNDA ETTİĞİ BİLİNEN VE TRABZON TİRE ASKERİ ARŞİVİNDE MEVCUT BULUNAN ATATÜRK ALEYHİNDEKİ YEMİNİ. (BİR BAŞBAKAN KLASİĞİ).

İŞTEOYEMİN:

      
"Ben Muhammed Müslüman ümmetindenim. Türkiye dinsiz, laik bir memleket haline gelmiştir. Hayatımı Mustafa Kemal dinsizliği ile savaşa adayacağıma. Türkiye'yi bir din ve şeriat devleti haline getirmek için mücadele edeceğime. Kemal Paşa zamanında çıkarılan dinsiz kanunların tatbikini önleyeceğime, kısa zamanda ümmet esasına dayanan. Şeriat devletinin kurulması için çalışacağıma, dinim. Allahım ve bütün mukaddesatım üzerine yemin ve kasem ederim.''Dindar ve kindar bir nesil yetiştireceğiz?!/DEVLETİ İÇİNDEN ÇÖKERTMEK,FETÖ’NÜN TAKTİĞİ.”Bir insan hem Laik,hem de dindar olamaz*!””Mustafa Kemal yolumuzun üstüne yatmış ölmüş inektir.””Türk milleti adlı bir millet yoktur.” Türkçe ile felsefe yapılamaz.”Türkiye 25 bölgeye ayrılmalıdır.”Bay Recep Tayyip Erdoğan. TÜRKİYE CUMHURİYETİ İÇİN LİYAKAT DEĞİLDİR.
     Benim en büyük meziyetim Türk olarak dünyaya gelmemdir.                                                                                             Vatan bir bütündür parçalanamaz.”                                                       Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
         Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış  olabilir…”
         Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dâhilî ve haricî bedhahların olacaktır. “”Atatürk’ün Öğretmenler, cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister ?!”BENİM  İÇİN EN BÜYÜK ONUR,TÜRK OLARAK DÜNYAYA GELMİŞ OLMAMDIR.”TÜRK DİLİ,DİLLERİN EN BÜYÜĞÜ VE NE GÜZELİDİR.”Ulusal Kurtuluş Savaşını yapan Türkiye halkına,TÜRK MİLLETİ DENİR.”Mustafa Kemal Atatürk’ün TÜRK ULUSUNA LİYAKATİ DE ESERLERİNDEN BELLİDİR.

 

        

İzleyiciler

Blog Arşivi