22 Aralık 2013 Pazar

1204/EVDE ZOR TUTULAN MİLYONLAR!


              TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. İZMİR;22 Aralık 2013

 RÜŞVET ALINMASINA ALINIR,/ÇÜNKÜ BURASI DARÜLHARP BÖLGESİDİR!İSVİÇRE BANKALARI DURURKEN NAMUSLU POLİSLERİN ULAŞACAĞI AYAKKABI KUTUSUNDA DA SAKLANMAZ Kİ KARDEŞİM.!

                               EVDE ZOR TUTULAN MİLYONLAR!”

            Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan:”Milyonları evde zor tutuyorum!”Diyerek Tüm Rüşvetçileri alenen uyarmıştı! Bu uyarının hemen akabinde de, O ünlü Belgelerde Sayının İsviçre Bankalarında Sekiz ayrı hesapta milyarlarca doları olduğu ortaya atılmıştı. Polisin ve Namuslu Müddeiumumilerin ulaşamayacağı  Yabancı bankalardaki paraların bile öğrenildiği günümüzde,söz dinlemeyerek, Ayakkabı kutularında Rüşvet Parası saklamanın âlemi var mı?Devletimizi Soyanlar rüşvet alacaksa bu konuda deneyimi olan büyüklerinin uyarılarına uymaları gerekir!”Nasıl olsa Büyük Ustamız bizleri kurtarır inancı!” Büyük ustamızı da götürür benden söylemesi!

1203/BU KADAR DA CEHALET!


              TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. İZMİR;22 ARALIK 2013


                                     BU KADAR DA CEHALET!

                   BÜLENT Arınç soruyor:
“Bir İç İşleri Bakanının, oğlunun gözaltına alındığını basından duyması kadar acı bir şey olabilir mi?”
Oysa daha acı olan bir şey var: Halkın vurdumduymazlığı!

Sayın Bülent Beyimiz;her zamanki gibi,bir yanlışlığınız var:Bakan çocukları önce BABA’LARINI telefonla uyarmışlar.Mafya’da gelenektir,yakalanan bir mafya üyesi önce BABAYI arar. BABA'NIN ÇAMAŞIR MAKİNESİ KUTUSUNDAKİLERİ SAKLAMASI İÇİN BUTELEFON  BİR UYARIDIR!

 

İzleyiciler

Blog Arşivi