14 Eylül 2013 Cumartesi

1130/YOL SAHİBİ OLMAK!


            TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


İzmir;15 Eylül 2013.

                                    YOL SAHİBİ OLMAK!

         “Ya yeni bir yol bulacağız, ya da kendi yolumuzu bulacağız!

                   Kartacalı ilk Gerilla Hamilkar Barkasın oğlu Anibal.

         “Senin kendi yolun vardır, benim kendi yolum vardır. Doğru yola, haklı yola, tek yola gelince, öylesi yoktur!”Friedrıch Nietzsche,

         SAYIN Tayyip Beyimiz;bizim yolumuz,  Türklüğe düşman bir imamı ilk defa Başbakan,bir Türk ve Türklük düşmanını da cumhurbaşkanı yapan Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ışıklı yoludur.Gözleriniz ışığa dayanamıyorsa,kadınlarımıza reva gördüğünüz siyah renkten bir gözlük yaptırınız.

         Size de emir ve talimatla verilen yol da; Türkiye Cumhuriyetinin Üniter yapısını yıkarak, ayrılan parçalar üzerinde ulusal devletçikler kurmak, Türk Ulusunu da Ümmetçilik potasında erittirerek çağın gerisine postalamaktır.

         İsmet Paşanın :”Kemal, en zorlandığın şey nedir?”Sorusuna verdiği yanıtı bir hatırlasanız:” Milleti ayağa kaldırmak ve sonra da durduramamaktır!”Gezi Parkının tüm dünya;Abdullah Gül ve Bülent Arınç farkına vardı.Ha sahi;çok güvendiğiniz İmamlara da tepki camide,imam minberdeyken  başladı!
Y

1129/ARKADAŞININ KAREKTERİ SENİN DE KAREKTERİNDİR YA TAYYİP!


 

         TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


İzmir;12 Eylül 2013.


                   ARKADAŞININ KARAKTERİ SENİN DE KARAKTERİNDİR

                                        EY! TAYYİP!

         Televizyon kanallarını karıştırırken; Başsavcımız ve Büyük Ustamız Sayın Bay Recep Tayyip Erdoğan’ın bir itirafını dinledim:

                     “Esad’a İnanmıyoruz!”

        SÖYLE ARKADAŞININ VE KARDEŞİNİN KARAKTERİNİ, SÖYLEYEYİM SENİN KARAKTERİNİ!

         Sayın Büyük Ustamız; dünya yüzünde size inanan var mı? Sen onu bir söylesen ya! Buenos Aires’i unuttunuz mu? Biz unutmadık da!

1128/AMERİKALI ASKER ANALARI SAVAŞA NEDEN KARŞIDIRLAR!


 

           TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


İzmir;13 Eylül 2013

AMERİKAN ASKER ANALARI

NEDEN,SURİYLE SAVAŞA KARŞIDIRLAR!

         Amerikanın her eyaletinden gelerek Beyaz Saray’ın önünde, ellerinde savaş karşıtı yazılı levhalarla toplanan 500.000 Asker Anası Amerikan kadını,  toplumsal iradenin masal olmadığını bir kere daha, Dünyayı aldatmaya kalkan yalancı sahtekârların suratlarına vurmuştur!

         Ünlü bir gazete muhabiri ve yorumcu,”Asker Anaları Platformu’”nun sözcüsü Hanıma yaklaşarak:

         “Suriye ile savaşa neden karşısınız?Bir tek cümle ile!”Dediğin de şu yanıtı aldı:

         “Amerikan çıkarlarının AS Başkanı ve Delikten Aşağı Süpürülme Korkusu/DASK/ içindeki Recep Tayyip Erdoğan korkusu nedeniyle!”Aralarındaki konuşma şöylece sürdürüldü:

         “Daha geniş kapsamlı,herkesimin anlayabileceği biçimde anlatabilir misiniz?”

         “Beyefendi, siz Türk müsünüz?”

         “ Yes Madame, Grace a Mustafa Kemal Atatürk!” Evet, Mustafa Kemal Atatürk sayesinde Madame!

         “Sizler, Petrograt’taki G-20’ler toplantısında ve hemen peşinden Buenos Aires’teki hezimet üzerine Amerikalıların ve tüm dünyanın gözlerinin açıldığını zannediyorsunuz.Sizler,her hangi bir olumsuzluğu aklınıza gelen ilk nedene bağlamakta ustasınız.Amerika;kullandığı adamlardan çok çekmiştir.Örnek mi?Afganistan’dakiler, Bin Ladin,Kör Ömer,Panama’da Noriaga ve son olarak ta Mısırdaki Mursi.Bay Recep Tayyip Erdoğan’ın ettiklerini uzun boylu anlatmayacağım:Dünyaya karşı barış şarkıları söylediği gibi,savaşmayı da uluorta bir tehdit olarak kullanmaktadır.Uganda Diktatörü idi Amin ile aralarında müthiş bir benzerlik vardır.İdi Amin kızdığı devlet başkanlarını ve politikacıları kendisiyle  boks maçına davet  ederdi.Bay Tayyip Erdoğan da,kardeşi olsa bile, kızdığı devlet başkanlarına savaş tehdidi yollamakta,USA’NIN ve İsrail’in arkasına sığınaraktan!”Kendi ordusunu taşıyamayan uluslar,başka ulusların ordusunu taşımak zorunda kalırlar!”Sözünü 2000sene önce söyleyen Romalı Bilginin sözünün doğruluğunu Bay Tayyip Erdoğan böylece kanıtlamıştır!Atatürk’e ihanet ettiği gibi”Yurta sulh,cihanda sulh!”Ülküsünü de hakaretle yadedmedeler.Amerikan Ordusu Irak’a girdiğinde,şöyle dua etmişti:

         “Irak’ta savaşan Kahraman Amerikalı  Bay Askerler, en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en kısa dönmeleri isteğiyle dua ediyorum!”Allah bile Bay Erdoğan’ın DUASINI Allah bile kabul etmemiş olacak ki; Amerikan Ordusu Milyondan fazla Irakl’yı öldürdüğü gibi, Yüzbinlerce Iraklı Kadın ve Kızın rahimlerine de ileri demokrasiyi yerleştirdiler.Bu zavallı kadınlar:”Bizleri ve karnımızdaki Piçleri öldürünüz de  bu iğrenç durumdan kurtulalım! Diye ağlamaktalar’”Bay Erdoğanın duası tersine etki yapmış olacak ki, her hafta yüzlerce Amerikan askeri ölü olarak baba evlerine döndüler.

         Bizler; Amerikalı askerlerin anneleri olarak,Suriye’ye girmek için can atan Bay Tayyip Erdoğan’ın aynı tarzda ve Kurana göre dua etmesinden korktuğumuz için Suriye’ye karşı savaşa hayır diyoruz.

         Sonra;Bay Tayyip Erdoğan küçük bir İmam iken Amerikanın Amerikan çıkarlarına göre formatladığı bir politikacıdır.Sıkıştıkça geldiği Barak Obama’nın hem AS Başkanıdır hem de emirlerinden çıkamayan bir emir kulu olarak  Amerikanın dış politikasına yön vermeye kalkması  Amerika’yı  çok küçük duruma düşürür.Sonra;Büyük Devlet adamı ismet İnönü’nün genç politikacılara nasihatlerinden birisi de:”Büyük devletleri yönetmeye kalkmayınızdır!”

         Bay Tayyip Erdoğan’ın, Irak seferindeki gibi ,Kurana göre yapacağı dua  üzerine Amerikan Ordusu Suriye’ye girerse ileri demokrasiyi  rahimlerine yarleştirecek Kız ve kadın da bulamayacaklardır.Sünni müslüman Müftüleri ve İmamaları,Suriyeye Cumhuriyetine karşı savaşanların en yakınları dahil tüm kadın ve kızların ırzlarına geçmeleri hususunda İslam Dinine uygun fetvalarını verdiler.”Ana bir,Bacı iki!”Ölçüsünü de kaldırdılar.Peki,bizler düşünmek zorundayız,Sünni Müslüman Uleması!Kalkar da ,”İleri demokrasiyi getirenler,Kadın bulamazlarsa ilk rasladıkları Müslüman  Erkeklerin  makatlarını kullanabilirler!”Diye fetva verirlerse! Ya Erdoğan İktidardan düşürüldüğün de Amerikan Ordusunu Ülkesine davet ederse!

 

İzleyiciler

Blog Arşivi