6 Haziran 2015 Cumartesi

2046/TÜRK TOPLUMUNA ÖNERİMDİR?!             TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ

osmanturkoguz@gmail.com

TV,Çeşmealtı,06Haziran2015.                                                                                                                                  BİZ TÜRKLERİ, BAYRAĞIMIZI VE DİLİMİZİ İNKÂR EDEN SOYTARILARA GEREKEN DERSİ SANDIKTA VERELİM,SONUNDA DA AĞLAMAYALIM

                  TÜRK TOPLUMUNA BİR ÖNERİM VAR?!

         “Tarihlerini bilmeyen toplumlar, hep çocuk kalırlar. Romalı Bilgin Marcus Tullius Çicero/MÖ.03Ocak 106—MÖ.43/”İnsanlığın tarihini de bilmeyen toplumlar, masallara inanarak, sürekli koyun sürüsü olarak güdülürler, uğradığı felaketleri ve sefaletlerini Tanrımızın yazgısına bağlarlar!?Ostüzü.

         İngiltere Başbakanı Sir Winston Churchill, iktidara geldikten sonra, Alman Şansölyesi ve Führeri, Onbaşı Adolf Hitlerin ruhsal durumunu ve kişilik yapısını analiz ettirmek için Beşyüz uzmana Onbirbin gizli belgeyi vermişti. Böylece, Onbaşı Adolf Hitlerin, NARSİST PSİKOPAT, HOMOSEKSÜELLİĞE YÖNELİK bir ruh hastası olduğu belirlenebilmiştir. İngiltere, savaşını bu bilimsel kanı üzerine oturtmuştu. Bir devleti yönetecek insanların ruh sağlıkları çok önemlidir. Amerika Birleşik Devletlerinde bakanlar, Başkanın sekreterleri oldukları halde, göreve gelmeden önce, tam teşekküllü bir asker hastanesinden rapor almaları, mal varlıklarını saptatarak işlerini bırakmaları gerekmektedir. Onun için Ünlü, Yahudi asıllı Henry Ksinger:”Amerika dünyanın en güçlü devletidir. “Biz,vatan hainlerini derhal öldürürüz.Başka ulusların vatan hainlerini de o ulusların başına yönetici olarak koyarız.”Demiştir?!Tüm diktatör özentisi şaklabanlar NARSİST PSİKOPATTIRLAR.Kendi fikirlerinden başka fikirleri beğenmezler,işledikleri suçları başkalarının üstüne yıkarlar,büyüklük gösterisini başarı diye pazarlarlar.Onbaşı Adolf Hitler,Benito Mussolini,Rafael Trujillo,Noriaga,İdi Amin,Saddam Hüseyin örneklerini incelerseniz altlarından Bay Talip Beyimiz çıkar.Fransızların Afrika’daki Yabancı Lejyonundan yüzbaşı rütbesi ile emekli olmuş,frengili bir sapık Ortafrikada darbe ile iktidara gelerek, açlıktan kıvranan ülkesine bakmadan Fransızlardan aldığı 300.000.000Frak ile kendisine som altından dev bir taht yaptırtmıştı.Kendi kumaş fabrikalarında üretilen adi kumaşları giymek istemeyen yüz öğrenciyi de coplatarak öldürtmüştü.Sonunda Fransa ya kovuldu,Fransızlar emekli yüzbaşı maaşı ile kendisine bir şato tahsis ettiler.Yeniden İki yazı ileteceğim,lütfen okuyalım ve düşünelim,Türk Ulusuna mensup olduğumuzu da unutmayalım.Saygılarımla.

 

 

İzleyiciler

Blog Arşivi