25 Nisan 2016 Pazartesi

2093/BİR TÜRLÜ TÜRK YAPAMADILAR!?


           TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ
TV. Çeşmealtı,26 Nisan 2016.
ALLAH YAPTILAR,MEHTİ YAPTILAR,SON PEYGAMBER YAPTILAR?!
              NEDENSE TÜRK YAPAMADILAR?!
AKEPELİSAPIĞINBİRİSİ:”RECEPTAYYİPERDOĞANPEYGAMBERDİR”*!”DEDİ, YUHALANARAK KÜFÜRÜ DE YEDİ.
 Bay Recep Tayyip Erdoğan Peygamber olarak tanıyanlar,kesin olarak ta,HÜSEYİN  BARAK OBAMA’YI ALLAH OLARAK TANIMAKTADIRLAR?!MUHAMMET,MEDİNELİ ÇOCUKLAR TARAFINDAN TAŞLA BAŞINDAN YARALANDIĞININ GECESİNDE,HİNT KENEVİRİ YAPRAĞINI KAYNATARAKİÇTİĞİNDE, RÜYASINDA TEK BOYNUZLU BURAK’A BİNEREK ALLAHIN YANINA GİTMİŞTİ.SON PEYGAMBER!BAY ERDDOĞAN DA BARAK OBAMANIN YANINA SAYISIZ KERE GİTMİŞTİR.Son gidişinde, Allahı ile konuşmasını da Hz. Musa ayarlamıştır.
40 yıl önce 11 Mayıs 1933 tarİhlİ Cumhurİyet Ahİr Zaman Peygambe
   “TAHRAN’DAN bildirildiğine göre, Seyyid Gazanfer isimli bir Ahunt, birçok kimseleri başına toplayarak kendisinin son peygamber, Kuran’da bahsi geçen Mehdi olduğunu iddia etmiş ve polis tarafından yakalanmıştır. Yalancı peygamber iddiasında ısrar ederek kendisine inananları bir araya toplayıp mucizesini göstereceğini söylemiştir. Polisin müsaadesiyle yüzlerce kişiyi bir araya toplamış ve:
-”Ey ümmetim! Mucizemi şimdi göstereceğim; fakat önce hepiniz bir ağızdan eşekler gibi anırınız” demiş ve onlar da, hepsi bir ağızdan anırmışlar, kürsüdeki Mehdi:
-”Efendiler ben peygamberim ama işte böyle eşeklerin peygamberiyim.” Demiş ve yakalanarak akıl hastanesine gönderilmiş. (28 Mayıs 1972)
40 YIL ÖNCE 28.MAYIS.1933 TARİHLİ CUMHURİYET ALLAHLIK TASLAYAN AdaM:
ÇORUM, (Özel)- Ağır ceza Mahkemesi’nde Amasyalı Mir Sait isminde bir şeyhin muhakemesine başlandı. Nakşibendî tarikatına mensup ve Hacı Hamza Efendi Camii’nin imamı olduğunu söyleyen Mir Sait, Amasya’da herkes tarafından tanınmaktandır. Çenesinde taşıdığı uzun beyaz sakalı ile yüzünü yeşil bir örtü ile örter ve kendisinin kudretine inananlar evine on dakika kala dizleri üstünde sürünerek yanına gelirler. Allaha yalvarır gibi kendisine yalvarırlarmış. Bunların sayısı da gittikçe artmaktaymış. Allaha tapar gibi taptıkları Mir Sait de, bu cahillerin günahlarını tövbe sonucu affedermiş. Kendisinden paraca memnun kaldıklarına cennetin anahtarlarını verir ve huri ile gılmanını da şimdiden ayırır ve hatta ahiret zevkine mahsuben yeryüzünde müsaadeler bile verirmiş.

PEYGAMBER OLDUĞUNU SÖYLEYEN BİR ESRARKEŞ TUTUKLA
BATMAN- Şükrü Eren adındaki bir esrarkeş, kendisini yakalayan polislere “Ben son peygamberim, çekilin yolumdan,” demişti
Önceki gece İloh mahallesinde tren yolu köprüsünün altında esrar içen Şükrü Eren’i yakalayan polisler üzerinde de 7 plaka esrar bulmuşlardır. Sanık tutuklanmıştır. (THA) (Cumhuriyet gazetesi, 21 2 973 gün ve s.5, sütun 3)
23 Nisan 1974 tarihli Hürriyet gazetesinin 4’üncü sayfasında iki fotoğrafın köşelediği Batman çıkışlı bir haber yayımlandı. Sol üst köşede Batman Müftüsü Sayın Alaattin Yavuz’un fotoğrafı, sağ alt köşede de aklından zoru olan ve haberin konusu Hüseyin Demir’in fotoğrafı ve haber aynen şöyle:
MÜFTÜ HUTBE VERİP “BU AdaMA İNANMAYIN” DEDİ,  ÖTEKİ DÜNYADAN HABER VEREN HÜSEYİN DEDE İÇİN SORUŞTURMA AÇILDI.
BATMAN, (Siirt) (HA)- Rüyasında cennet ve cehennemi gördüğünü iddia eden 74 yaşındaki Hüseyin Demir hakkında Batman Savcısı soruşturma açmış, Müftü Alaattin Yavuz da verdiği hutbede, halktan Demir’e inanmamalarını istedi,
Evi her gün yüzlerce ziyaretçiyle dolup taşan eski hayvan tüccarı Hüseyin Demir, yakınları ölenlere öteki dünyadan haber verdiğini ileri sürmekte, Batman’lılara cennete gidip gidemeyeceklerini söylemektedir.
Batman müftüsü ve diğer din adamlarının bütün uyarmalarına rağmen ziyaretçilerine cennet ve cehennemi anlatarak, bildiğinden şaşmayan Hüseyin Demir rüyasını şöyle anlatmaktadır:
“Bir gece evde otururken güzel giyimli iki babayiğit odama girdiler. Kalk gidelim diyerek beni önlerine kattılar. Birden uçmaya başladık. Dünya gözümde kayboldu. Gözümü açtığımda cehennemdeydim. Zift kazanları içinde kaynayan binlerce insan. Sonra cennete götürdüler beni. Huriler dolaşıyor, yeşillikler arasında insanlar mutlu görünüyorlardı. Birinin Cebrail Aleyhisselam olduğunu sandığım iki genç cennetle cehennemi bana gezdirdikten sonra dünyaya geri getirdiler
GEREKİRSE AKIL HASTANESİNE GÖNDERECEĞİZ
Batman Savcısı Mehmet Yılmaz, ziyaretçilerine öteki dünyadan haber veren Hüseyin Yılmaz hakkında soruşturma açmış…”NURCULUK,,OSMAN TÜRKOĞUZ.

İzleyiciler

Blog Arşivi