17 Aralık 2015 Perşembe

2037/YIKILMANIN İŞARETLERİ.


        TC

OSMAN TÜRKOĞUZ
TV. ÇEŞMEALTI,23Haziran 2015.                                                                                                                                                               HIRSIZLIKLARINI SAKLAMAK İÇİN FETVA ÜSTÜNE FETVAYA, MAVAL ÜSTÜNE MAVALA SARILANLAR, KIÇINIZI YIRTSANIZ SONUNUZ ÖTEKİ HIRSIZ VE VURGUNCULAR GİBİ OLACAKTIR.

Diyanet Eşbaşkanı  Sümeyye fetva verdi:”YOLSUZLUK SORUŞTURMASI DİNE İHANETTİR?!”Fetva kapısı ve fetva emini tarihe karışmıştı.Fetvayı da Şeyhülislamlar verirlerdi?!İslam tarihinde ilk defa, pahalı şarap içtiği  ve soygun paralarını kardeşi ile birlikte sıfırladığı  iddia edilen bir kız kurusu fetva vermiştir.BİR KERE SINIRI AŞANLARIN ÖNÜNDE, NE DİN NE DE ALLAH NE DE VİCDAN ARTIK  SINIR DEĞİLDİR?!OSTÜZÜ.Züğürdün teki?!

TÜRK BİREYİ;
AŞAĞIDAKİ AYETİ OKU DA, YA SENİ ALDATANLARI YIK, YA DA ÜLKENLE BİRLİKTE,TARİHİ ÇÖPLÜĞÜNE GÖMÜLMEYE HAZIROL?!

                Duvarlarında bez torbalar içinde Kuranları asılı duranlar,kendileri de elde Kuran dilde ALLAH Kelamı ile aldatılanlar,bir paket yiyecek maddesine vicdanlarını ve Türkiye Cumhuriyetini satanlar,aşağıdaki ayeti bari okuyarak doğru yolu bulunuz?!

 KUR’ANI KERİM’E GÖRE ;KAÇAK SARAY’IN ,BİN LİRALIK SU BARDAKLARININ ,ALTIN KAPLI HELALAR’IN VE “PARALARI SIFIRLA OĞLUM’”UN ANLAMI?!

             "Biz, bir ülkeyi değişime / yıkıma uğratmak istediğimiz zaman / bir ülke kendisini yok olma aşamasına getirdiğinde; adil olmayan kişilerini / varlık ve güç sahibi önde gelenlerini / zevkine düşkün zenginlerini söz sahibi yaparız / o ülkenin yönetimine gelmesine izin veririz de, onlar, orada kötü işler yaparak hak yoldan çıkarlar / onlar eliyle oranın altını üstüne getirerek, verdiğimiz sözü gerçekleştiririz."(İsrâ,17’inci sure, ayet:16).

 

 

İzleyiciler

Blog Arşivi