8 Ekim 2015 Perşembe

2096/BEN BİR TÜRKÜM,O KADAR!TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. Çeşmealtı,08 Ekim 2015.

“TÜRK ULUSU ADINDA BİR ULUS YOKTUR?!Sayın RTE.TÜRK’E DÜŞMAN DÖNME VE HAİN DE ÇOKTUR?!OSTÜZÜ.

              “Sancar: Ben Türk'üm o kadar!?”

Nobel ödülü alan Prof. Aziz Sancar etnik köken tartışmalarına tepki gösterdi. BBC'NİN telefon ettiğini aktaran Sancar şöyle konuştu: "İlk sorduğu soru... Bana 'Arap mısınız, kısmen mi Türk'sünüz' diye sorarak saygısızlık yaptılar. BBC'ye söyledim, 'Arapça konuşmuyorum, Kürtçe konuşmuyorum, ben Türküm' dedim. Ben Türküm, o kadar" diye konuştu…”Türk bayrağının altında doğduk,büyüdük ,okuduk, geliştik ve yaşadık?!…”
       

           “ülkem adına gurur duyuyorum”

ÖDÜLÜ kazandığını telefonla öğrendiğini anlatan Prof. Aziz Sancar, dün kendisine bir Twetter hesabı açarak duygularını paylaştı. İşte yazdıkları:”Bu ödülü ülkemin gençlerine adıyorum. Anavatanıma çok minnettarım. Bütün TÜRK MİLLETİNE sevgi ve selamlarımı yolluyorum. Hikâyem inanıp ta başarılamayacak hiçbir şeyin olmadığıdır. Hep çok çalıştım. Mükâfatını alacağımı biliyordum. Ama Nobel alıp alamayacağımı tahmin edemezdim. Bana çok güzel eğitim veren memleketimdir. Ülkemde olağanüstü bir tıp eğitimi aldım. Başarımın sebebi budur.”Amerikan vatandaşı olan, ancak Türkiye’ye aşkla bağlılığını her fırsatta dile getiren Aziz Sancar, Amerika’da türk Kültürünü de yaşatmaya çalışıyor. Kendisi gibi Biyokimya ve Biyofizik Profesörü olan eşi Gwen Sancar’la birlikte Bir milyon Dolar harcayıp Üniversite kampüsü içinde bir Türk Evi açtı.”Sözcü Gazetesi,08 Ekim 2015.Perşembe.

           Türk olmaktan nefret eden bir Götkılı utandı mı acaba?!

           “Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnettarım,bizi Türk olmaktan kurtardı?!Mehmet Metiner,çocuğuna ilaç alacak parası yok iken İstanbul Boğazında,SN. RTE.Sayesinde 15.000.000Türk liralık bir yalı satın alana YalakaTürk

ve Türklük düşmanı. Benim en büyük meziyetim Türk olarak doğmuş olmamdır.”Mustafa Kemal ATATÜRK.

“NE DEMİŞTİK!”

“EY AK OĞLAN PAK OĞLAN,

ZENGİN KARNI TOK OĞLAN,

BUGÜN BABAN KURTARDI,

YARIN İŞİN BOK OĞLAN?!”

“NE OLDU!”

I Kasım sonrası, tedbir amaçlı bıbıcığı tarafından İtalya’ya gönderildi!”

 

 

 

 

 

 

İzleyiciler

Blog Arşivi