25 Mart 2011 Cuma

339-NATO KAFA,OTAN DÖNER

OSMAN TÜRKOĞUZ
osmanturkoguz@hotmail.com
İzmir;24 Mart 2011.

NATO KAFA OTAN DÖNER!

“Nato’nun Libya’da ne işi varmış!”Sayın Recep Bey.
“Libya operasyonu Haçlı Seferidir!”
Putin ve Fransa dışişleri Bakanı.
“Libya operasyonuna Haçlı Seferi DEMEK DENSİZLİKTİR!”
Sayın AKP Başkanı Recep Beyefendimiz!

Efendiciğime söyleyeyim de sizler dahi okuyunuz:
1-*NATO, Fransızca OTAN, İkindi Dünya Savaşından sonra, Komünizm tehlikesine karşı kurulmuş bir SAVUNMA PAKTI İDİ.
2-*Rusya çöktükten sonra, Komünist ülkeleri de içersine alan “savunma ve işbirliği antlaşması “olarak, üye ülkelerine yapılacak haksız saldırıları ve terörü önlemek için yeniden yapılandırıldı.
3-*Afganistan’da milli hareket terör sayıldı ve oraya müdahale edildi.
4-*Türkiye’deki Terör 40.000 can aldı ve 10.000’e yakın görevli şehidedildi Teröre yardım edildi. Bölünmenin adına da açılım konuldu, Polislerimiz halkın içinde ve dünyanın gözü önünde tokat yedi. Bunu da yedikleri şeylerden saydılar.
5-*Libya petrolünün %38’i İtalyanların tasarrufunda. Ötekilere anafor yok. Fransız gizli servisi Vatan Hainlerini ayağa kaldırdı.”İnsan Haklamaları “ bahane edildi. Bunu anlayamayanların bu asırda ve dünyada yerleri var mıdır? Nato, Uygarlıklar çatışmasını beklemeden Zavallı Müslüman ülkeleri sıra ile ve bir plan dâhilinde yıkmanın yardakçısıdır. Nato Kafalar, Batı ve Amerika Libya’da PETROL ARAMAKTADIRLAR. Kuveyt’in 586 kuyusu ve Irak petrolleri 75 seneliğine Amerikalıların. Hâlâ Libya’nın yerini bilemeyenler ve Libya’yı Japonlara bombalatan Milli irademizin Cüzi iradeleri sizler uyumaya ve bulgur nimetlerinizden yararlanmaya devam ediniz.

İzleyiciler

Blog Arşivi