30 Ocak 2016 Cumartesi

2067/TRAJ KOMİK KOMEDİ!


        TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV.İZMİR;30 Ocak 2016.

                TRAJİKOMİK KOMEDİ?!

              “SAHTE DİPLOMALP 45 ÖĞRETMEN YAKALADIK?!GAYRİMİLLİEĞİTİM BAKMAYANI.PROFESÖR DR.NABİ AVCI*!KAÇAK DİPLAMA AVCISI!?

              “ HER EV  VE SERVET SAHİBİNE NEREDEN SORUSUNU MUTLAKA SORACAĞIZ?!”ÖNCE TÜRK,SONRA İNGİLİZ,ŞİMDİ DE YİNE TÜRK VATANDAŞI KÜRT ASILLI TÜRK MALİYE BAKANI İNGİLİZ MEHMET?!NOT:İNGİLİZLERİN ENİŞTESİYDİ,ŞİMDİ DE İKİZ BABASI OLARAK TÜRKLERİM ENİŞTESİ.

      Bay Recep Erdoğan:1994 yılında parmağındaki alyansı göstererek:”Bundan başka servetim yoktur,eğer bir gün iktidar olup  ta zengin olursam;bilin ki Recep Tayyip Erdoğan hırsızlık yapmıştır?!”Mehmet sakın bu adama servetini sorma,ikizlerin ve eşin de  aç kalır,İngilizler de seni memleketlerine almazlar.SEN GARİBANLARLA UĞRAŞ VE SÜRÜYÜ DE KEYİFLENDİR.

      Sayın Nabi Avcı Beyimiz; İMAM SIÇTIĞI HALDE NEDEN FAKİRLERİN OSURUĞU İLE UĞRAŞIYORSUN? Boynuzlu Tekenin intikamını Oğlaklardan alma derdin neden?!Profesör Dr. Sayın Yusuf Haçaloğlu,bar,bar  bağırıyor:Bay Recebin Üniversite diploması sahte diye?!Neden CUMHURBAŞKANIMIZA HAKARET ETTİ DİYE,İZİN ALIP TA  DAVA AŞMIYOR DA ,HERGÜN HERKEZ HAKARET ETTİ DİYE  HAKARET DAVALARI AÇIYOR?!UTANMIYOR MUSUN?!SAHTECİLİK DAVALARINA BAKAN TÜRK ADLİYESİ,HÂLÂ UYANMADINIZ MI?EY ADLİYE BAKANI BOZDAĞLI BEKİR;CUMHURBAŞKANININ DİPLOMASI SAHTE DİYENLER İÇİN NEDEN SORUŞTURMA İZNİ VERMİYORSUN DA,TECEVÜZCÜLERE DÖRT GÜN HAPİS CEZASI VERMEYE UTANMIYOR MUSUN?!

 

2066/DİYANET FETVALARI ÇAĞIMIZA DA AYKIRIDIR!


           TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV.İZMİR;30 Ocak 2016.

EY DİYANETİN FETVACILARI!KIÇINIZI FETVALARINIZLA YIRTSANIZ DA ÇAĞIN DIŞINDASINIZ,MERCEDES S 600'E BİNSENİZ DE.İSLAM DİNİ,İLKEL ARAP YORUMCULARININ ANLATTIĞI MASAL DEĞİLDİR.RÜŞVETÇİ BAKANLARDAN NE HABER.ÇAĞINI GÖREMİYENLER ÇOK UZAKLARDA KALAN ÇAĞDIŞILIĞI NASIL GÖRÜR!?

        DİYANETİN FETVALARI CUMHURİYET KANUNLARINA VE ÇAĞIMIZA  AYKIRIDIR?!

BES'E ŞARTLI ONAY

         “Kar payı esasına dayalı olarak çalışan birikimli hayat sigortası ile bireysel emeklilik tasarruf ve yatırım sistemi yatırılan primlerin dinen helal olan alanlarda değerlendirilmesi durumunda caizdir. Aksi takdirde caiz değildir.”Ne demek dinen helal sayılan?!BİREYSEL EMEKLİLİK TASARRUF VE YATIRIM SİSTEMLERİ  KANUNU RESMİ GAZETENİN 07 Nisan 2001 tarihli ve 24.366 sayılı nüshasında yayınlanmıştı.YANİ AKEPE İKTİDARINDAN ÖNCE?!Türkiye Cumhuriyetinin Müslüman,Hıristiyan,Yahudi,HER DİNDEN VATANDAŞLARI  olduğu gibi Ateist ve LAİK VATANDAŞLARI  DA VARDIR.Hıristiyan vatandaşları; DOMUZ ÇİFTLİLERİ VE MİDYE TARLALARINA,DİNLERİNİN İZİN VERDİĞİ ALANLARA,ŞARAP,RAKI VE VİSKİ ÜRETİMİNE YATIRIM YAPAMAYACAKLAR MIDIR?! Haydi tüm bunları es geçelim. SOSYAL GÜVENLİK KURUMLARINA BAĞLI ALANLARDAN EMEKLİ OLANLARLA, BİREYSEL EMEKLİLERİN NE FARKI VARDIR? YASALARINDA BELİRLENEN PRİMLERİNİ VADESİ SONUNA KADAR Yatıranlar emeklilik hakkını kazanmış olurlar. SGKURUMLARINDAN EMEKLİ OLANLAR,isterlerse Hac ziyareti için gittikleri Mekke’de,VİYAGARA  İÇEREK ŞEHİT OLDUKLARI VE ŞEHİTLİĞE DEFEDİLDİKLERİ GİBİ BİR EYLEMİ NEDEN BİREYSEL EMEKLİLER YAPAMASINLAR?!Ben 42 sene pirim ödeyerek emekli oldum,DÖRT KÜTÜPHANE DOLUSU KİTAP YAPTIM.ATATÜRK DEVRİMİ,ÇAĞDAŞLIK VE DİN SÖMÜRÜSÜ ÜZERİNE DE 45.000 SAHİFELİK YAZIM BLOGUMDA SAKLI.PARAMI BURALARA HARCAMAKTATIM.AKEPENİN KABUL ETMEDİĞİ GAZETELERİ DE AİLECEK OKUMAKTAYIZ.ŞEKER HASTASI OLDUĞUM HALDE,ULKUSAL GÜNLERİMİZDE MAİLE RAKI İÇERİZ.BİREYSEL EMEKLİLER BU ZEVKTEN NEDEN MAHRUM OLSUNLAR?!SİZİN FETVALARINIZLA BEBELERİ DÜZENLERİ,DOKUZ YAŞINDAKİ KIZLARIN IRZLARINA GEÇME HAKKINI ALLAH ADINA KULLANANLARI VE ÖZ KIZLARINA ŞEHVET HİSSİ İLE SARILANLARI, BİZLER LANETLEMİYECEK MİYİZ,EY FETVA SAPIKLARI? DEVLETİMİZİ VE HALKIMIZI SİZİN SAYENİZDE SOYANLARI,HIRSIZLARI  NEDEN FETVALARINIZLA LANETLEMİYORSUNUZ EY CUMHURİYET DÜŞMANLARI NEDEN?MÜSLÜMANLIĞI ERKEKLERİN MASALAHATINA VE BEBE KIZ ÇOCUKLARININ BAŞINA BEZ BAĞLAMAYA İNDİRGEYEN EY ÇAĞIMIZ GAFİLLERİ?Size Avusturya’dan bir Bireysel emeklinin yaşantısını anlatacağım:Arkadaşım Sayın Zeki Gürel,İnternette tanıştığı Avusturyalı Emekli bir Bayanı İstanbul’a davet etmiş.Ol Emekli Han’ım uçağa atladığı gibi soluğu İstanbul’da almış.Güney Amerika’ya,Asya’ya ve Afrika’ya yaptığı gezileri anlatınca arkadaşım merakla sormuş:”Bu kadar Parayı nereden buluyorsunuz?!Kadın gülerek:”Avusturya devletinden emekli maaşı alıyorum,bunun yanı sıra da İki adet bireysel emekliliğim de vardır,oturduğum ev ve arabam da kendime aittir,evimdeki halıların tümü de İran halısıdır?!Bir hafta sonra,ikisi birlikte Viyana’ya döndüklerinde arkadaşım Emekli Albay Zeki çok şaşırmış?Kadın kendi arabası ile Viyana’nın her yanını .müzelerini,tiyatrolarını gezdirmiş,lüks lokantalarında ağırlamış,İstanbul’a dönüş biletini vermiş.İyi ki Viyana’yı fethetmemişiz.Avusturyalılar Viyana Valslarından,”/Şitrafslardan/ BU RAHATLIKLARDAN SİZİN FETVALARINIZ YÜZÜNDEN MAHRUM KALACAKLARDI EY ÇAĞDIŞI FETVABAZLARIMIZ?!

İzleyiciler

Blog Arşivi