30 Ocak 2016 Cumartesi

2067/TRAJ KOMİK KOMEDİ!


        TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV.İZMİR;30 Ocak 2016.

                TRAJİKOMİK KOMEDİ?!

              “SAHTE DİPLOMALP 45 ÖĞRETMEN YAKALADIK?!GAYRİMİLLİEĞİTİM BAKMAYANI.PROFESÖR DR.NABİ AVCI*!KAÇAK DİPLAMA AVCISI!?

              “ HER EV  VE SERVET SAHİBİNE NEREDEN SORUSUNU MUTLAKA SORACAĞIZ?!”ÖNCE TÜRK,SONRA İNGİLİZ,ŞİMDİ DE YİNE TÜRK VATANDAŞI KÜRT ASILLI TÜRK MALİYE BAKANI İNGİLİZ MEHMET?!NOT:İNGİLİZLERİN ENİŞTESİYDİ,ŞİMDİ DE İKİZ BABASI OLARAK TÜRKLERİM ENİŞTESİ.

      Bay Recep Erdoğan:1994 yılında parmağındaki alyansı göstererek:”Bundan başka servetim yoktur,eğer bir gün iktidar olup  ta zengin olursam;bilin ki Recep Tayyip Erdoğan hırsızlık yapmıştır?!”Mehmet sakın bu adama servetini sorma,ikizlerin ve eşin de  aç kalır,İngilizler de seni memleketlerine almazlar.SEN GARİBANLARLA UĞRAŞ VE SÜRÜYÜ DE KEYİFLENDİR.

      Sayın Nabi Avcı Beyimiz; İMAM SIÇTIĞI HALDE NEDEN FAKİRLERİN OSURUĞU İLE UĞRAŞIYORSUN? Boynuzlu Tekenin intikamını Oğlaklardan alma derdin neden?!Profesör Dr. Sayın Yusuf Haçaloğlu,bar,bar  bağırıyor:Bay Recebin Üniversite diploması sahte diye?!Neden CUMHURBAŞKANIMIZA HAKARET ETTİ DİYE,İZİN ALIP TA  DAVA AŞMIYOR DA ,HERGÜN HERKEZ HAKARET ETTİ DİYE  HAKARET DAVALARI AÇIYOR?!UTANMIYOR MUSUN?!SAHTECİLİK DAVALARINA BAKAN TÜRK ADLİYESİ,HÂLÂ UYANMADINIZ MI?EY ADLİYE BAKANI BOZDAĞLI BEKİR;CUMHURBAŞKANININ DİPLOMASI SAHTE DİYENLER İÇİN NEDEN SORUŞTURMA İZNİ VERMİYORSUN DA,TECEVÜZCÜLERE DÖRT GÜN HAPİS CEZASI VERMEYE UTANMIYOR MUSUN?!

 

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi