9 Ocak 2015 Cuma

1292/DİN ADINA ZIRVALAR!


 
   TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ

 osmanturkoguz@gmail.com                                                                                                                                TV. İZMİR;09 Ocak 2015.

                     “DÖVME FETVASI!

         “Dövme, İslam Dininde yasaklanmıştır. Dövmesi olanlar silsin, Allahtan af dilesin.”Diyanet İşleri Başkanlığı, Din İşleri Yüksek Kurulunun İnternet sitesinde yayınlanan fetvası:”DÖVME, DİNİMİZCE YASAKLANMIŞTIR. Peygamberimiz şöyle buyurmuştur.”Dövme yapan ve yaptıran kadınlar, kaş ve yüzlerinden tüy yolan ve yolduranlar, dişlerini seyreltip inceltenler ve bu şekilde Allah’ın yarattığı şekli değiştirenlere Allah lanet etmiştir!”

         “Dövmesi olan kimse, sağlığına zarar vermezse Onu oradan kaldırmalıdır. Bu mümkün olmazsa Allah’tan bağışlanma dilemeli. Yaptığına pişmanlık duyması gerekir.”

        Kuranı Kerim’in 95’İNCİ TİN SURESİNİN Beşinci ayeti:

        “Gerçekten biz, insanları mükemmel bir surette yarattık!”SÜNNET NE OLUYOR A NEVBEKARLAR! Tüm canlıların erkeklik organları bir kapçık içinde saklı değil mi?Bunları Allah yaratmadı mı!?İslamın ilk devir büyükleri neden sünnet olmadılar?Allahın yaratmış olduğu kabuğu kesmek lanetli olmak değil mi?!Erkekler, kadınlar üzerine hâkimdir [aile reisidir]. Çünkü Allahü teâlâ, bazı kullarını, bazı hususlarda bazısından üstün yaratmıştır. Hem de erkekler, kendi mallarını, onlar için sarf ederler. Kadınların iyileri, Allahü telâya itaat eder ve kocalarının haklarını gözetirler. Kocaları hazır olmadıkları zaman, onların namuslarını ve mallarını, Allah’ın yardımıyla korurlar. Hıyanet etmesinden korktuğunuz kadınlara, karı- koca haklarını öğretin ve tatlı sözlerle nasihat edin, onları yatağınızdan ayırın. Yine de uslanmaz iseler, hafif dövün! Uslanırlarsa, onları üzecek şey yapmayın, kendilerini incitecek bahane aramayın.) [Nisa 34].İslam mezhepleri nasıl dövülmesi gerektiğinin ölçülerini vermiştir. OSTÜZÜ. EY ÇAĞDIŞI VE ANAYASA 136’INCI MADDE DIŞI DİYANET BU DÖVMEYE NEDEN TEMAS ETMİYORSUN?

            ALLAH ADINA HÜKÜMDÜR!

               “Cennette Bekâr kişi kalmayacaktır!”

            “Cennetliklerin en alt derecesine 72/Yetmişiki/kadın verilecektir. Tam Mümin ise günde 100/YÜZ/Bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır. Cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bâkire olacaklardır. Cennette erkeğe 100/YÜZ/ erkek gücü verilecektir. Cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir. Cennetlik erkekler, cennette vücutları kılsız, yüzleri sakalsız, gözleri sürmeli olarak gireceklerdir. Cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek, fakat kadın orada Beş erkek istemeyecek, sadece bir erkek isteyecek, ama o adamın Beş erkek gücü olacak ONA HER TÜRLÜ ZEVKİ TATTIRACAKTIR! Cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır.

Erkek, hem Karısıyla, hem de Hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima(seks) yapabilecek.” Ali Rıza Demircan SULTANAHMET CAMİSİNİN İMAMI.BU NASIL DİNDİR BÖYLE?!Aklınız varsa, her iki fetvayı da okuyarak ,BATININ NEDEN MÜSLÜMANLKIK ALEYHİNE BİRLEŞTİĞİNİ ARTIK ANLAYINIZ!

      

 

 

1291/ALLAH ADINA HÜKÜMDÜR,İMAMDAN!        TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. İZMİR;05 Ocak 2015.

                      HURİLERİN CİNSEL/ÜREME/ ORGANI YOKMUŞ!”

         İslam dinini, her iki dünyada, Müslüman erkeklerin maslahatlarına hizmet olarak yorumlayan din sahtekârları kıvırtmaya başlamışlardır! Bir Götkılı kadın, İNTERNET’TEN şahsıma bir açıklama iletmiştir:”HURİLERİN CİNSEL ORGANLARI/ÜREME ORGANLARI/ YOKMUŞ!”Peki bu Huriler, tavuklar gibi burunlarından mı işerler! Peki, ALLAH, bunları, seks için Müslüman erkeklere Kadınlar ve Gılmanlarla beraber neden tahsis etti! Ulemalarımızdan Allah adına açıklama beklemekteyim! Yoksa ben yeni sorular sormak durumundayım. Cennetini okuyalım:

         Önce, şu İmam Ali Rıza Demircan’ın CENNETİNİ OKUYALIM:

                     İmam Ali Rıza Demircan’dan,

                  ALLAH ADINA HÜKÜMDÜR!

               “Cennette Bekâr kişi kalmayacaktır!”

“cennetliklerin en alt derecesine 72/Yetmişiki/kadın verilecektir. Tam Mümin ise günde 100/YÜZ/Bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır. Cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bâkire olacaklardır. Cennette erkeğe 100/YÜZ/ erkek gücü verilecektir. Cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir. Cennetlik erkekler, cennette vücutları kılsız, yüzleri sakalsız, gözleri sürmeli olarak gireceklerdir. Cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek, fakat kadın orada Beş erkek istemeyecek, sadece bir erkek isteyecek, ama o adamın Beş erkek gücü olacak ONA HER TÜRLÜ ZEVKİ TATTIRACAKTIR! Cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır.

Erkek, hem Karısıyla, hem de Hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima(seks) yapabilecek.” Ali Rıza Demircan SULTANAHMET CAMİSİNİN İMAMI.

Osmanlıda oğlancılık, kulamparacılık, yasak ve suç değildi.
İsmet Zeki Eyüboğlu, Osmanlıda Sapık Sevgi, Murat Bardakçı, Osmanlıda Namlı Oğlanlar, FATİHİN DİVANI gibi bu konuda çok sayıda eser var. Kişilerin bu dünyadaki cinsel tercihleri, ruhları ile birlikte, öteki dünyaya da, İslam inancına göre, gidecektir. Oral seks ve Anal seks te çok yaygındır!

            Sonra da, Hümeyninin İnek/Bakara/suresin, 223’üncü ayetinin yorumu da gayetle açıktır.”Kadınlar tarlanızdır, istediğiniz yerinden giriniz!”Kusura kalmasınlar ama, ben bunda Tanrısal bir anlatım göremiyorum!”Beş erkek gücünde olan erkek,kadına her zevki tattıracaktır!”HER ZEVKİ TATTIRMAKTAN  KASIT NEDİR?!Ulemalarımızdan bu konuya da Tanrısal bir açıklama getirmelerini beklemek te hakkımızdır!”Cennete giden kadınlar,din uğruna Şehit olan erkeklere tahsis edileceklerine sayılmıyor mu?!Vatanımız,ulusumuz ve ulusal onurumuz için ölenler Şehit değil mi?! Ne demek din için savaşmak?!Osmanlının salakça girdiği Birinci Dünya savaşında yitirdiğimiz 3.159.200 askerimiz Şehit değil mi?Bu vatan uğruna can veren Ermeni, Rum ve Yahudi  askerlerimiz de şehit değil mi a hainler!?Avrupa bu tarz Müslüman anlayışına karşı birleşti a salaklar!?

               BU İŞLER ALLAHIN EMRİYSE,Allahımız cenneti yaratacağına dünyayı cennete çevirse olmaz mı?Dünyayı cehenneme çevirenler de Sapık insanlar değil mi?!Cennetteki erkekler,NEDEN HOMOLARA BENZETİLMEKTEDİR?!Ali Rıza Hocanın anlatımları,İslam dinini yıkmak için yeterli değil midir?!Bugün,bir Arap İmamı da Çiftleşecek kadın bulamazsanız,ANA,BACI,HALA,TEYZE,BALDIZ GİBİ YAKINLARINIZI KULLANABİLİRSİNİZ!”Fetvasını yayımladı.MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜMÜZÜN YOLUNA GİRİLMEZSE,MÜSLÜĞMANLIĞIN SONU KARANLIKTIR.Bizim Diyanet,Milli piyango,Lades üzerine masallar anlatmakta,İktidarın soygunlarından hiç söz etmemektedir!?Müslümanlık,kadını alçaltmaktan,kadının yakasından düşürülmelidir.Kadınlar,Anamız,Bacımız,Eşimiz,Sevgilimiz ve Allahımıza en yakın olanımızdır.ALLAH VE DİN,Sahtekârların HİZMETİNDEN ÇIKARTILMALIDIR. Osmanlıda İmam tanımını!                    Kanuni'nin imam arayışı!” Alıntıdır!

            “Kanuni Sultan Süleyman, 1557'de Süleymaniye Camii için ‘‘imam aranıyor’’ ilanı vermiş. Muhteşem Süleyman'ın imamda aradığı özellikler, bugün bile ‘‘nerde böyle imamlar’’ dedirtecek nitelikler taşıyor.

Asırlar öncesinden günümüze ulaşan bir imam ilanı, bugünkü şartlar açısından çok düşündürücü bir tablo çiziyor. Osmanlı Padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın 1557 yılında Süleymaniye Camii'nde görevlendireceği imam için koştuğu şartlar, bugün, ‘‘Osmanlı'ya sığınılarak’’ dinin istismar edilmesinden kaynaklanan din tartışmaları açısından büyük önem taşıyor.

Aylık genel kültür dergisi ‘‘Bütün Dünya’’nın ikinci sayısında, Süleymaniye Vakfiyesi'nde bulunan 1557 yılındaki bir imam ilanına ait belgeye yer veriliyor. Belgeye göre, Kanuni Sultan Süleyman, 16’INCI Yüzyıl'da Süleymaniye Camii'ne ‘‘3 dil ile yüksek ilimleri bilen, spor yapan, güzel giyinen ve bir tane karısı olan’’ imam arıyor. Bugün ise imam olabilmek için imam-hatip lisesi mezunu olmak ve Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açtığı yazılı ve sözlü sınavı kazanmak yetiyor. “EK:Yeter ki çağdaşlığa ve Atatürkçülüğe karşı olsun?!

Günümüzde imam adaylarında, asgari imam-hatip lisesi mezunu olma veya ilahiyat fakültesini bitirme şartları aranıyor. Bu şartları taşıyan adaylar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açtığı iki aşamalı sınavdan geçiyor. Yazılı sınavda adaylara kültürel ve dini sorular yöneltilirken, sözlü sınavda Kuranı Kerim, mesleki bilgiler, temsil kabiliyeti, konuşma, kılık kıyafet, hitabet ve din bilgisiyle ilgili sorular soruluyor. Bu sınavı geçen adayların tayinleri yapılırken, hizmet içi eğitim kurslarıyla da bilgileri artırılıyor.

Tek ve güzel eşi olacak!

Kanuni Sultan Süleyman'ın 1557 yılında yapımı tamamlanan Süleymaniye Camii'nde görevlendireceği bir imamda aradığı şartlar şöyle:

Yüksek ilimleri ve alet ilimlerini bilecektir.

Arapçayı ve Farsçayı bilecektir.

Ayrıca, Latinceyi de bilecektir.

Kefere dini ile dinimiz İslam'ı mukayeseli olarak bilecektir.

Ata binecek, spor yapacak, güzel görünüşlü olacak ve güzel giyinecektir.

Evlenmiş olacak, karısı bir tane olacak ve güzel bir kadın olacaktır. (Harama bakmaması için) !”

İlm-i Teşrihi (İnsan yapısı ilmi) bilecektir.” Sultanahmet camisine alınacak imamın özellikleri: Yüzme, Güreş, savaş oyunlarını  ve pozitif ilimleri bilecek, boyu da ölçü taşına göre olacak, Sadrazamdan çok maaş alacak!

  

 

İzleyiciler

Blog Arşivi