19 Ocak 2014 Pazar

1217/BOĞAZDAN GEMİLER GEÇER,MİLYONLAR GEÇER,DEĞERSİZ ON PARA GEÇEMEZ1


 

               TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. İZMİR;18 Ocak 2014

                    Banka Müdürleri, Bakanlar ve Çocukları milyonlarca dolarlık rüşvet alırlarken, bir Başbakanın oğlunun bir kuruş rüşvet alması evlatlıktan reddine varır!

                        BOĞAZLARDAN GEMİLER GEÇER, MİLYONLAR GEÇER;

                        BİR KURUŞ YOKTUR Kİ BOĞAZDAN GEÇSİN!

            “Benim, evlatlarımın ve yakınlarımın boğazlarından bir kuruş haram para geçmemiştir!”Sayın Bay Recep Tayyip Erdoğan.

“Benim evlatlarımdan bir tanesi böyle bir kuruşluk yolsuzluğa karışsa; bir saniye yanımda tutmam, evlatlıktan reddederim!”Sayın Bay Recep Tayyip Erdoğan! Atmayınız Sayın Recebimiz; siz, yolsuzluğu meydana çıkaran Polisleri, Cumhuriyet Savcılarını ve Onurlu Yargıçları bir saniye görevde tutmazsınız!Görünen köy de bu, kasaba da bu,yaptığınız hukuk ve ahlak dışı eylemler de bu!Haklı olduğunuz taraflar da var:Banka Müdürünüz,Bakanlarınız ve Onların Çocukları Milyon dolarlık yolsuzlukları yaparlarken,bir Başbakanın Çocuğu bir kuruşluk yolsuzluk yaparsa,onun evlatlıktan reddedilmesi doğaldır! PS: Hayret!Tane olarak  VİLLALAR,GEMİCİKLER,YATAK ODASINDAKİ PARA SAYMA MAKİNESİ VE İÇİ PARA DOLU AYAKKABI KUTULARI  SAYILIR!BUNLAR,İNSANLARI BİLE TANE OLARAK SAYARLARMIŞ GARİ!

Toki Dergisinde hata sayılan bir itiraf!”Bu zor, zor olduğu kadar da anlamlı görevi yürütürken/ Yürütmek, Anlayışa bağlı çift anlamlıdır/ millet eksenli bir gayret içindeyiz/MİLLET=Aynı dine ve mezhebe bağlı olanların topluluğudur!/Sevdamız Türkiye sevdasıdır. Sonuna kadar, son nefesimize kadar sorumluluk bilinciyle ÇALIYORUZ!”Recep Tayyip Erdoğan/Başbakan! Adamların aklı ve fikri, yalan söylerlerken bile ÇALMAK!

ÇAL, KÖKÜNDEN YALINIZ ÇALMAK FİİLİNİ ÜRETTİKLERİ GİBİ;”YÜRÜTMEK”ERKİNDEN DE BABA- OĞUL ARAKLAMAYI ANLAMAKTA OLDUKLARI ANLAŞILMIŞTIR GARİ!

Yetim aylığı aşlan Rahmetli Şerife Hanımı yakından tanımıştım. Kızları ne zaman borç para isteseler:”Dinim hakkı için On Param yok!”Derdi. Küçük kızı çantasına baktığın da, doğru yemin ettiğini anlardık: Çantasında çok miktardaki madeni ve kağıt paranın yanında gerçekten, dinim hakkı için, On Parasının olmadığını anlardık!Çocuklarının mirasını reddettiği bir büyük adamımızın ŞEN DUL rolündeki eşi,”Rahmetlinin bir tek dikili ağacı bile yok!”Diyerek ağlamıştı!Bütün mesele konuyu boşa giden yeminlerle saptırmaktan ibarettir.İnsanları  aldatanlar, Allahı sömürme aracı olarak kullanan Açgözlü Şarlatanlardır!

 

 

                       

İzleyiciler

Blog Arşivi