18 Eylül 2013 Çarşamba

1135/BAŞ SAVCIMIZA AÇIK MEKTUP!


             TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


İzmir;18 Eylül 2013.

SAYIN BAŞSAVCIMIZA MEKTUP!

Sayın Recep Tayyip Beyimiz. Bazan öyle doğru konuşturuluyorsunuz ki yazanların babasına rahmet:

“SAYGI GÖSTERMEZSENİZ SAYGI DA GÖREMEZSİNİZ?”

Ta Hindistan’da Rahmetli  Mustafa Kemal için: “Ölü inek” demiştiniz;ölmüş ulusal kahramanımıza saygı göstermemiştiniz!

Türk’e ve Türklüğe hiç saygı göstermemiştiniz!

TÜRK BAYRAĞINA, Ulusumuzun tarihsel onuruna, her Türk’ün onu dalgalandırmak için canını seve, seve verdiği Al BAYRAĞIMIZA DA  saygısız davranmıştınız!

Türk toplumunun ulusal kahramanlarına göstermediğiniz saygıyı Kudüs’e Giderek Teodor Hertz’in mezarına göstermiştiniz!

Uzatmayayım; Türk Ulusunun neden size saygı göstermediğini anlayacağınızı ummaktayım .Saygılarımla çünkü ben bir Türk’üm.

 

 

 

1134/KOLAY BİR SORUYA ZOR BİR YANIT!


            TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ

TV,osmanturkoguz@gmail.com

İzmir;18 Eylül 2013

KOLAY BİR SORUYA ZOR BİR YANIT!

Çeşitli bahaneler uydurur, günde birkaç kez yürüyüşe çıkarım.Şöyle yaparım:Eve kaç kalem malzeme alınacaksa.bunlar bir seferde satın almam.Gayeli yürümekle insanın yorulmayacağını denemişimdir.Cemil Midilli okulunu geçtiğimde;çok,çok kapalı giyinmiş,otuz yaşlarında bir kadının gülerek bana doğru geldiğini gördüm:”Hayırdır,beni birine mi benzetti!”Diye düşünmeme vakit kalmadan:

         “Osman Bey,size bir soru sormak istiyorum.Yazılarınızın çıktıları ellerde dolaşmakta.Neden dinimize ve Din adamlarımıza düşmansınız?”

          “Ben ve Biz; hiçbir dine ve hiçbir gerçek din adamına düşman değiliz. Dinin sunuluş biçimine ve dini bir aldatma ve sömürme aracı yapanların da can düşmanıyım ve can düşmanıyız!Siz;dini yayın yapan Televizyonları,özellikle de Sakallı Ahmet Hocayı dinliyor musunuz?”Gözlerinin içi parladı ve:”Çok ta yaranlanıyoruz!”Dedi.

        “Bu dünyada din ve Allah adına habire düzülen sizlerin, öteki dünyada da neden sıkılmek istediğinizi ben de anlamış değilim!”Dedim.”Yağ!”Diye bir ses duydum ve morarmış bir yüzle karşılaştım.

1133/SINIRLARIMIZI HAVADAN İHLAL ETMEK!SAKIN HAA!


                                                                                                                                             TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


İzmir;18 Eylül 2013.SINIRLARIMIZI HAVADAN  İHLAL ETMEK?!

Silahsız bir Suriye helikopteri; Hantal, Rus yapımı Mı -17 Türkiye Güney- Batı sınırını ihlal ettiği için, iki yiğit Amerikan füzesiyle düşürülmüş!Tanrımıza da bin şükür,F-16’larımız salimen üstlerine dönebilmişler!Tabii ,sınır ihlali bir devletin devlet olabilme şerefinin de ihlalidir.Güney sınırlarımız delik deşik!Kerhane kapılarında bile arama yapılır.1000 atlının ve 3000 kaçakçının ve vatan haini ÖSO mensuplarının gelip geçtiği resmen duyurulan Güney sınırlarımızdan geçmek serbest gibi olduğu halde Helikopterle sınırımızı geçmek olur mu?

CANIM KARDEŞİM ESAT!YA YAYALAR DA HELİKOPTERLERLE GEÇMEYE KALKARLARSA TÜRKİYENİN ŞANI ŞEREFİ N’OLUR!?
S

İzleyiciler

Blog Arşivi