23 Kasım 2015 Pazartesi

2018/HIRSIN SONU MASUMLARIN ÖLÜMÜDÜR*!


           TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV.İZMİR,23 Kasım  2015.

                   HIRSLARIN SONU, MASUMLARIN FELÂKETİDİR!

       Suriye Silahlı Kuvvetleri, RUSLARIN DESTEĞİYLE Türkmen Dağını ve Türkmenlerin oturduğu toprakları işgal etmiştir. Yazılı ve sözlü basın.

       Yunanistan’ın Anadolu’da,Midilli,Limni ve Sakız adlarında üç kolordu kurarak,bu kolordularda görevlendirilecek subayları da tren istasyonu büfelerine yerleştirdiği,Teşkilatı Mahsusa Reisi Jandarma Yüzbaşısı Eşref Sencer Kuşçubaşı tarafından saptanmıştı.İngilizlerin kışkırtmalarına kapılan Yunanistan,Anadolu’daki Osmanlı vatandaşı Rumları da silahlandırmış,karşı gelenleri de kurşuna dizdirmişti.Bu arada,”Türkleri öldürmeyiz?!”Diyen 200 Yunan askerini de İnciraltında kurşuna dizmişlerdi.Yunan ordusu Anadolu’nun içlerine doğru ilerlediğinde de Kırkağaç’ta yerli Rum ve Azınlıklardan 48 Tabur oluşturmuştu.Bu Yunanistan Başbakanı Giritli Elefteriyos VENİZELOS’UN ,YUNAN KİLİSESİNİN VE MEGALO İDEACILARIN HIRSLARIYDI.ULUSAL KURTULUŞ SAVAŞIMIZIN SONUNDA ÜLKEMİZDE,ASIRLARDIR TÜRKLERLE KARDEŞ GİBİ YAŞAYAN  RUM KALMAMIŞ, HEPSİ DE BİR HIRSIN KURBANI OLMUŞTU.

       Gelelim günümüz Türkiye’sine. Bağımsız bir Kürt devleti kurma kararını alan Amerika ve Batı,kendi istek ve emirlerine boyun eğen Sayın Bay Recep Erdoğan Beyimize Suriye’ye girme kararı aldırtmışlardı.Uluslararası Katillerden oluşan Suriye Özgürlük Ordusu adlı katilerden oluşan birliklerin teşkilatlandırılması,eğitimi,silah ve teçhizatı da sağlanmıştı.MİT Tırları öyküsünü de bilmeyen kalmamıştı. Isid de her bakımdan desteklenmişti. Başbakan Bay Recep Tayyip Erdoğan Bey, pek keyifli olarak, beyanat, üstüne beyanatlar vermeye başlamıştı:”ÜÇ GÜNDE SURİYENİN İŞİNİ BİTİRİR, CUMA NAMAZINI DA ŞAM’DA KILARIZ?!DEMİŞTİ?Cuma namazını kılmak için TA ŞAM’A gitmeye ne gerek vardı?i.Ertuğrul Gazi türbesinin başına gelen utandırıcı durum da sineye çekilmişti. Rusya Suriye’nin en önemli limanına son model üç savaş gemisi göndermişti. Rusya+Çin+Kuzey Kore+İran Koalisyonu, AMERİKA’YA GÜVENİLEREK görmezden gelinmişti. Hırs ve Amerikanın çıkar emirlerine itirazsız uymak, Bay Recep Erdoğan’ın gözünü iyice karartmıştı. Suriye’den alınacak toprağa karşı Güneydoğu da Kürtlere bırakılacak,Türk toplumu da böylece uyutulacaktı?!Bu açık bir Amerikan planıydı.Sünniler,Suriye iktidarına karşı muhalif olanlar ve Türkmenler de kışkırtılmıştı.Türkmenlere verilen hafif silahların Kürt ayrılıkçılara devredilmesi için Ankara’nın emir verdiği de Türkmen yetkilisi tarafından açıklanmıştı.Rus Hava diğer Silahlı Kuvvetleri fiilen Suriye’nin yanında savaşa katılmışlardı.Rus SAVAŞ UÇAKLARI,ISİD’İN PETROL DOLUM TESİSLERİNDEKİ AKEPE İKTİDARINA YAKIN BİR TÜRK ŞİRKETİNİN ÇOK SAYIDAKİ TANKERİNİ İMHA ETMİŞTİ.ÇİN DONANMASI DA AKDENİZE İNMİŞ,AMERİKA VE AKEPE DE GÖT ÜSTÜNE OTURUP,KALAKALMIŞLARDIR?!

        Türkmen Dağı ve Türkmen yerleşim bölgeleri işgal edilmiş, kaçabilecek Türkmenler için de yayladağına ÇADIR KENT KURULMUŞTU. Suriye Türkmenleri ve Başkan Esad’ın muhalifleri Amerikanın çıkarlarının ve dolayısıyla Bay Recep Tayyip Erdoğan’ın hırsına kurban edilmişti. Tıpkı Anadolu’da Elefteriyos Venizelos’un hırsına kurban giden Osmanlı vatandaşı ve Yunan vatandaşı Rumlar gibi.

İzleyiciler

Blog Arşivi