1 Ocak 2016 Cuma

2046/AZRAİL DE KİM OLUYOR?!


            TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. İZMİR;01 Ocak 2016.

      AZRAİL,NE ZAMANDAN BERİ ALLAH’A İSYAN EDİYOR?!

        “Veren ALLAH alır canı!?AZRAİL KİM OLUYOR A ZERZEVAT?!

“HASAN     KARAKAYA İLE BİRLİKTE CUMHURBAŞKANIMIZIN SUUDİ ARABİSTAN GEZİSİNE İŞTİRAK EDEN BİR ZAT NAKLEDİYOR?!”İNTERNET ?!

        “Cumhurbaşkanımız ve Hasan Karakaya, yatsı namazını ede ettikten sonra muhabbet etmek üzere bir odaya geçiyorlar. Kısa bir müddet sonra Azrail(as) odada zuhur ediyor “vakit geldi” diyor ve canını almak için Cumhurbaşkanımızdan müsaade istiyor. Cumhurbaşkanımız,”iki rekât namaz kılıp öyle gitmek isterim “diyor ve namaza duruyor. Bu ana şahitlik eden Hasan Karakaya şoku atlatıp;”ey Azrail, benim ömrümden al ona ver,”diyor. Bunun üzerine Azrail, Hasan Karakaya’nın canını teslim alıp, oradan ayrılıyor. Yani Hasan Karakaya ülkenin istikbali ve selameti için ömründen feragat ediyor.”Yani tüm Yalakalar,bir salonda mı kalıyorlarmış?!Hz.Muhammetten başkasına gözükmeyen bu Azrail,neden tüm Yalakalara gözüküyor ve hangi dilde konuşuyorlar?Sayın Recep Beyimiz Yabancı dilleri bilmez de?!Yalan,Riya ve Namussuzluk bu kadar olur ancak?!Ben,onu,bunu ve dahi şunu bilemem?!Amma bu Viagralar Kadına karşı mı yoksa Arap ülkelerinde pek te bol olan Oğlanlara karşı mı kullanılacaktı?!

Demek ki Gökteki Allah,yerdekine kızdı?!AZRAİL DE Mİ AKEPELİ?!Şimdi bir Sapıklığı daha gözlerinizin önüne sermeye ne buyurulur?Sait’i Norsi adlı bir Türk,Din ve Çağ düşmanı Hainin bir mavalını okuyalım:

        “Sonra gizli düşmanlar beni zehirlediler ve Nurun Şehit kahramanı Merhum Hafız Ali, benim bedenimle hastahaneye gitti ve benim yerimde berzah âlemine seyahat eyledi. Bizi meyusane ağlattılar.”RNK. Lemalar, s.248,Doğuş Matbaası, Ankara 1957.NURCULUK, S.230,Osman Türkoğuz.

İzleyiciler

Blog Arşivi