5 Ocak 2013 Cumartesi

895/OROSPULUĞA CENNET YOLUNU AÇTILAR!

osmanturkoguz@gmail.com
İzmir;05 Ocak 2013
OSMAN TÜRKOĞUZ
 
OROSPULUĞA CENNET YOLUNU AÇAN SAHTEKÂRLAR!

``Cennette çok eşlilik nasıl olacak? Bu konu ile ilgili ayetleri nasıl anlamalıyız?
"
`Örneğin, “… Ve onlara (cennetliklere) orada (cennette) temiz eşler vardır” (Bakara, 25) âyetinin tefsirinde Elmalılı’nın “cennetlerde tertemiz, pam pak çiftler, eşler, yani erkekler için zevceler, kadınlar için zevcler vardır” (Elmalılı Hamdi Yazır, Hak Dini Kur’ân Dili, Eser Kitabevi, İstanbul, tsz., I, 276.) ifadesi bazıları tarafından yanlış anlaşılarak erkeklere birden çok kadın (huri) verildiği gibi kadınlara da birden çok erkek (gılman
) verileceği şeklinde değerlendirilmiştir!"İsmail Ağa Cemaatının Sitesi./Sakallı Ahmet Uğurlu Hoca Dergâhı/"Namaz kılan Müslüman erkeklere,Cennette 72 Kadın,Yüz Huri ve Yüz Gılman verilecektir!"Sakallı Ahmet Uğurlu Hocanın vaazları!
"Müslüman erkeklerine Cennette,Yetmiş iki kadın,Yüz Huri ve Yüz Gılman verilecektir!"İslamda Cinsel Hayat,Demirtaş Hoca
"TÛR Suresi 24'üncü ayet:"Hizmetleri için de/Cennetteki Müslümanların/kendilerine mahsus,hiç el değmemiş güya sedeflerinde gizlenmiş inciler gibi gılmanlar etrafında devredecek!"Burada gılmanlar,yani Genç oğlanlar hiç el dokunmamış olarak ifade edilmiştir. Verileceği şeklinde değerlendirilmiştir!"İsmail Ağa Cemaaının sitesit
!" Yahu ;Ey akıllı Müslüman kardeşlerimiz;bu nasıl tevziat böylesine.Bu dağıtılan seks araçlarının hiç mi seçme hakkı yoktur!
Suudi Arabistan'dan daha aşağılık bir Müftü çıkmış,adeta fahişeliği dinen ve şeran serbest bırakmıştır.03 Ocak 2013 tarihli sözcü'nün bir haberini okuyalım.Bugüne kadar bekledim,demek ki fetva haberi doğruymuş:Boşuna bir hadis vermemiş Hz.Muhammet:"Fetvayı müftüden değil aklınızdan alınız!"Diye.
"MİLİSLERLE SEVİŞİN CENNETE GİDİN!"
Suudi Arabistan'da Müftü Muhammet El Ariifi bir fetva verdi.suriyeli muhalif milislerin cinsel ihtiyaçlarını gideremediklerini söyleyen El Arifi,"Suriyeli kadınlar milislerle cinsel ilişkiye girmeli.Onlarla sevişmek cennete gitmek için yapılması gereken bir görev",dedi.
Zina,taşlanarak öldürme bu fetva ile nakzediliyor mu?Çüşş!Her şeyine karşın Suriyeli kadınlar en hür Arap kadınlarıdır.Başkan Esad'ın eşleri bizimkilerden 1400 sene ileridedir!
Ey!Başlarından yere bağlanan Türk Kadınları,Mustafa Kemal'e dört elle sarılınız ki her iki dünya'da Din ve Şeriat adına, erkeklerin seks kölesi olmaktan kurtulunuz!Makyavel:"Gayeye varmak için her yol meşrudur!"Demişti.Amma,Allah ve din Adına kadınları beynelmeilel orospu yapmayı önermemişti:
Ulusal Kurtuluş Savaşımızda;cepheye mermi taşırken donarak ölen,Şerife bacımız,bebesi ve bir çift öküzleri bu fuhuşa ne der?

İzleyiciler

Blog Arşivi