16 Aralık 2016 Cuma

2132/SEFERBERLİK İLAN ETMEK!


                     TC.                                                                                                                                                                                               OSMANTÜRKOĞUZ.

 osmanturkoguz@gmail.com                                                                                                  TV.İZMİR;15 Aralık 2016.

                SEFERBERLİK İLAN ETMEK?!

        Sayın Bay Recebimiz;ANAYASAMIZIN  104'ÜNCÜ MADDESİNDE SEDERBERLİK  İLAN ETMEK YETKİNİZ YOKTUR..YİNE DE MADARA OLDUNUZ.SEFERBERLİK İLAN EDİLECEK BİR DURUM VARSA; ONUN İLAN PROSEDÜRÜ VARDIR.CART  DİYE SEFERBERLİK İLAN EDERSENİZ BİZİ GÜLDÜRMÜŞ OLURSUNUZ.

        Dünya Liderimiz,yine de esti ve dahi gürledi:”ANAYANININ 104’ÜNCÜ MADDESİNE GÖRE,CUMHURBAŞKANI SIFATIYLA MİLLİ SEFERBERLİK İLAN EDİYORUM?!BUYURDU…ANAYASAMIZIN 104’üncü maddesinde,Cumhurbaşkanının canı istediğinde cart!Diye seferberlik ilan etme yetkisi yoktur.Seferberlik ilanı için bir takım handikaplar vardır.Nasıl olsa bilen ve okuyan da yok,bol keseden atmaktadır büyük ustamız.Aklıma Fransa’da yaşanmış bir seferberlik ilanı geldi:Fransa büyük bir siyasi krize doğru giderken,Fransız başbakanı bakanlar kurulunu toplayarak,o zaman yürürlükteki anayasayı açmış ve seferberlik maddesini okumuş:”SEFERBERLİĞİ BAŞBAKAN İLAN EDER!”Özel kalem müdürü de bu konuda hazırlanan kararnameyi başbakanın önüne koymuş.İçişleri bakanı ayağa kalkarak:

        “Ekselansları bu kararnameyi imzalarsanız derhal intihar ederim?!”Demiş.Başbakan kararnameyi imzalamış,3.000.000 kişi silah altına alınmış,içişleri bakanı da görevini sürdürmüş?!Bu 3.000.000 kişi ile de Paris metrosunun inşası tamamlanmış.Akıl vermiş olmayayım,Sayın büyüğümüz ezbere yetki maddesi atacağına,amacını şöyle açıklasa olmaz mı?:”OL BADTAKİ KANUNUN MADDEİ MAHSUSU GEREĞİNCE;CUMHURUN BAŞI OLARAK GÜNDÜZLERİ VE DAHİ GECELERİ MİLLİ  SEFERBERLİK İLAN ETTİM?!”Bu şekilde her evlinin Üç çocuk sahibi olması da sağlanmış olur.

2131/ALEVİLERE SÖVEN HAİNLERE.ÖMERİ HAYYAMDAN!


   TC.   OSMANTÜRKOĞUZ                                                                                                                                                   osmanturkoguz@gmail.com                                                                                                                                                TV.İZMİR;15 Aralık 2016.        

        ALEVİ TÜRKLERE SÖVEN SAPIK HAİNLERİMİZE?

        Hz.Ali çok sağlam karakterli birisi olmasaydı,  Hz.Muhammet kızı Fatmayı onunla evlendirmezdi. Son veda haccında da Hz.Ali’yi onurlandırmazdı. Muaviye’nin anası Hindi’nin Hz.Ömerle yattığını bilmeyen Muaviye Dölleri, Alevi vatandaşlarımıza utanmadan hakaretler yağdırmaktadırlar. Bakınız bu bölücü hainlere 1500 sene önce Rahmetli Ömeri Hayyam ne demiş:   

                “Eğer ben bu dünyada şarap içip mest isem; 

              Putperest isem ne var? Size ne ben kâfirsem?

             Herkesin benim hakkımda türlü fikirleri var,

             Kendimin sultanıyım, size ne ben böyleysem?
                                                                                                                                                                                         

İzleyiciler

Blog Arşivi