31 Mart 2011 Perşembe

350-YENİ KHK'NAME İÇİN ÖN EMİRDİR

                                                        
OSMAN TÜRKOĞUZ
  İzmir;31 Mart 2011.

                        HADİ CANIM SEN DE!
            Bendeniz; bazen o da bir rastlantı sonucu, Sayın Bay Recep Beyimizi dinlediğim ve de yazılı basınımızdaki beyanlarını okuduğum zaman dehşetler içersinde kalıyorum.
            Yürütmenin başı iken, kendisini bir davanın Baş Savcısı ilan etmesinin sonuçlarını gördük! Yürü yavrum yürü, sana el ne karışır/benim Müddeihusuyelerim basılmamış kitaplara da garışır! Basılmamış kitapları Polis te  BASABİLİR!Nitekim BASMIŞTIR DA!
            Dinimize, dilimize ve de ulusal bütünlüğümüze düşman bir çakma din ulemasının iç yüzünü açıklayan yayımlanmamış kitaplar için namusları ve bilimsel onurları mücessem gerçek din bilginlerimizin evleri 12(ONİKİ) saat aramaya tabi tutuldu. Kitap taslaklarına da polis el koydu. Hem de polis o taslakları okuyarak el koydu. Demek ki, suçlamaları yönlendiren polisler oluyor demektir!
            Bu sefer de Sayın Recep Beyimiz:
            “Ben yargının işine karışmam, yargı da benim işime karışmasın!” Buyurdu. Hoppal yavrum yeniden yaz geldi/KHKARARNAME İÇİN MECLİSE NİYAZ GELDİ!         Anayasamıza göre :”İDARENİN HER TÜRLÜ EYLEM VE İŞLEMLERİ YARGI DENETİMİNE TABİDİR!”Ve de:
            Anayasamızın 138’inci maddesinin4’üncü fıkrası ne günler için kabul edilmişti: hem de %92.07 oy ile!
“138/4.”YASAMA VE YÜRÜTME ORGANLARI İLE İDARE, MAHKEME KARARLARINA UYMAK ZORUNDADIR; BU ORGANLAR VE İDARE, MAHKEME KARARLARINI HİÇBİR SURETTE DEĞİŞTİREMEZ VE BUNLARIN YERİNE GETİRİLMESİNİ GEİKTİREMEZ.”
            Anayasamızı baştan sona bir eyice yeniden okudum. Sayın Recep Beyimizin haklı olduğunu gördüm! Anayasamızın hiçbir maddesinde:”Sayın Recep Bey’e hiçbir Devlet Organı karışamaz!”Diyen bir maddesinin olmadığını gördüm. Bu nedenle de yukarıdaki yazımın bir cehalet eseri olduğuna oybirliği ile karar verdim!

                       

İzleyiciler

Blog Arşivi