8 Kasım 2016 Salı

2106/NARSİST HASTALIĞINI İKRAR ETTİ.


TC.                                                                                                                                                                                             OSMANTÜRKOĞUZ                                                     osmanturkoguz@gmail.com 
TV.                                                             
TV.İZMİR;08 Kasım 2016.

              NARSİSİSLİK BOZUKLUK ONAYLANMIŞTIR!

        Sayın Recep Tayyip Erdoğan,açmış olduğu davasını geri almakla,”Narsist Kişilik Bozukluğunu” kabul etmiş sayılır.Neredesiniz Türk Tabipler Birliği ve Türk Psikiyatri Derneği ve dahi Türk Psikologlar Derneği?!

       “Cumhurbaşkanı Erdoğan Feragat Edince Altıoklar Hakkındaki Davanın Reddine Karar Verildi

       4 gün önce:

       Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı bir televizyon programında kendisine hakaret ettiğini öne sürdüğü Yönetmen Mustafa Altıoklar aleyhine açtığı 100 bin TL'lik tazminat davasından vazgeçti?!”                                                                         “TIBBİ TANIYI “hakaret” gerekçesiyle dava etmek ise Merdi Kıpti’nin şecaat arzını çağrıştırmakta, adeta kendini ele vermektedir. Bu sitede daha önce benzer kaygılar dile getirilmiş, Türk Tabipleri Birliği ile Türk Psikiyatri Derneği‘nin, Türk Psikologlar Derneği‘nin meşru girişimlerde bulunması gerektiği vurgulanmıştı. Şimdi, davacı olarak, aslında ayna tutarak kendisine ve ülkemize çok hayırlı bir iş yapmış olan Sayın Dr. Mustafa ALTIOKLAR’IN cezalandırılmasını istemek yerine, RT Erdoğan, resmi bir Psikiyatrisiler kurulunca muayeneyi kabul etmeli ve böylesi bir kişiliğinin olup-olmadığını kanıtlamalıdır. Böylelikle şüyuu vukuundan beter bir durum aydınlatılmış olur. Kendisi muayeneye yanaşmazsa, mahkemece, durumun netleşmesi için bilirkişi kurulu oluşturularak Uz. Dr. Altıoklar’ın koyduğu tıbbi tanının, kendisinin de pek yerinde istemine dayalı olarak yerindeliği / yerindesizliği belirlenmelidir. Dr. Altıoklar’ın RT Erdoğan’ı sağlık raporu almaya zorlaması kişisel olarak olanaklı değildir. Öte yandan davaya bakan mahkeme böylesi bir yola başvurmadan…”” Dr. Ahmet Saltık…YALINIZ CESUR İKİ TABİP Mİ VAR SADECE?


 
 

İzleyiciler

Blog Arşivi