14 Kasım 2016 Pazartesi

2110/ATATÜRK OLMASAYDI DOĞACAKLARIN HALİ!


    TC.                                                                                                                                                                                               OSMANTÜRKOĞUZ                                                    osmanturkoguz@gmail.com                                                                                                            TV.İZMİR;14 Kasım 2016.

             ATATÜRK OLMASAYDI,NOLURDUNUZ?

14 Kasım 2013 Perşembe


1181/KIRK KOCALI OROSPU ÇOCUĞU OLMAK!


Çok ilginç?!Benim bu iletim tam ÜÇ sene sonra facebooks’tan bana armağan olarak iletildi.Sağ olsunlar.Yalınız;bazı arkadaşlarım,”BAYRAKLI OROSPU?!Sözünün neye dayandığını anlayamamışlar.Müslümanlıktan önce;  Arabistan’da,500 erkekle yatan bir Orospu,onur işareti olarak,evinin önüne bir bayrak dikerdi.Anadolu’ya,”BAYRAKLI OROSPU” sözü buradan gelmiştir.En büyük Orospu Çocuğu ”AMR’I İBN’ÜL AS’TIR.SIFFİN’DE MUAVİYENİN ORDUSUNUN ASKERLERİNİN MIZRAKLARINA KURAN SAHİFELERİNİ TAKTIRANDIR.


              TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. İZMİR;14 Kasım 2013

                           OLMASAYDI N ‘OLURDUNUZ!”

“Birisi bir itiraf’a başlamış, hemen, sözünü tamamlamadan ayağa kalktık! NE OLURDUNUZ?”Sorusunu sorarak adamın itirafını tamamlamasına izin vermeliydik. Ne olacaklarını ben anlatmak zorunda da kalmazdım! Anlatayım: “Ülkemiz, Hıristiyan devletlerin işgali altına girseydi. Analarınızın üstünden de tüm Yabancı askerleri geçerdi. Kırk babalı bir OROSPU ÇOCUĞU olurdunuz! Ananız de evinizin önüne onur bayrağı asardı.”

 

 

 

                                                                   

İzleyiciler

Blog Arşivi