21 Ocak 2016 Perşembe

2063/SALAM VE SOSİS YAPMAK=BOP'U KURMAKTIR.


          TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


       TV.İZMİR;22OCAK2016.                                                                                    Amerika, büyük ve çok güçlü bir devlettir. Çünkü vatan hainlerini hemen öldürür. Diğer ülkelerin vatan hainlerini de o ülkelerin başlarına yönetici olarak getirir. Henry Ksingere, USA’NIN Yahudi asıllı Eski Dışişleri Sekreteri.                                                                                               ”Ortadoğu’da birçok devletin sınırları değişecektir.”C.Rizzi. USA’NIN Eski DIŞİŞLERİ SEKRETERİ.

        “BEN, BOP ASBAŞKANIYIM.””Türkiye 25 eyalete bölünmelidir,merkezin görevlerinden eğitim ve vergi de  bu eyaletlere  bırakılmalıdır?!”Sayın Recep Tayyip Erdoğan!Alenen;Türk,Türklük,Türk bayrağı,Türkçe ve ATATÜRK DÜŞMANI?!

        BOP BAŞKANI BARAK OBAMA BAŞKANLIKTAN DA AYIRILACAK, BİRLİĞE SESLENİŞ KONUŞMASINI DA YAPTI. BASIN.

        “İkinci Dünya Savaşı çıkacak, birçok ülkenin kalemle çizilmiş sınırları da değiştirilecek. Türkiye cumhuriyetinin sınırları kılıçla çizildiğinden değiştirilemeyecektir.        1938/Karaharpokulu.

           SALAM VE SOSİS YAPMAK=BOP’U MEYDANA GETİRMEK?!

     Epey oldu; orta yaşlı topluca bir kadın, SOSİS VE SALAM nasıl yapılır adlı bir program göstermişti. Kıyma makineleri, satırlar, türlü çeşitli et bıçakları, bağımsız kesilmiş gövdeler, derileri soyulmuş, buzdolabındaki çengellere asılmış haldeydiler. Tüm alet ve edevatlar kullanılarak etler kemiklerinden ve gereksiz parçalarından arındırılmıştı. Sonra da ol etler kıyma makinelerinden defalarca geçirilmiş, bulamaç haline getirilmiş, içlerine baharatlar konularak yeniden yuğurulmuştu. Dinlendirmeye alınan bu vıcık macun, çok ince naylon prezervatiflere otomatik olarak doldurulmuş ve özel dolaplarda dinlenmeye bırakılmıştı. Birden bire aklıma(BOP?=BÜYÜK ORTA DOĞU PROJESİ BAŞKANI VE AS BAŞKANI GELDİ. Salam ve Sosis yapmakla BÜYÜK ORTA

DOĞU PROJESİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK ARASINDA HİÇBİR FARK YOKTUR; YALINIZ OLAYLARI ÇOK İYİ OKUMAK GEREKİR. Ortadoğu’da, Birinci Dünya Savaşından sonra, Osmanlı İmparatorluğu dağıtılarak birçok küçük devletler oluşturulmuş, güdümleri de İngilizlere ve Fransızlara bırakılmıştı. Irak’ın sınırlarını İngiliz Kadın ajanı Getruda Margaret Lowtiyen Bell/14.7.1868—12.7.1926/ çizmişti. "Bu sabah tüm vaktimi Bağdat'taki ofisimde Irak'ın güney sınırlarını belirleyerek geçirdim. Çok güzel bir sabahtı...’ Günlüğüne bu satırları yazan Bell, 1919 yılında bugünkü Irak devletinin sınırlarının çiziyordu. Sevgilisi İngiliz binbaşısının Çanakkale’de ölümü onu çok sarsmıştı. Çok miktarda uyku ilacı alarak intihar etmiştir. Suriye devlet başkanlığından alınan Osmanlı Albayı Şerif Hüseyinin oğlunun Irak kıralı yapılmasını sağlamıştı.IRAKTA KALDIĞI EVİ MÜZE  YAPILMIŞTIR?!Kuveyt ve Irak petrollerine sahibolan İngiltere,Körfez Savaşı ile buralara Amerikanın el atmasına ses çıkartamamıştı.Saddam Hüseyin Sovyetler Birliğine yanaşarak,Amerikaya ve Batıya meydan okumuştu.Türk Ulusal Kurtuluş Savaşı da Türkiye’nin doğusuna IRAK’A doğru sarkan bir Kürt devletinin kurulmasına engel olmuştu.Amerika Birleşik Devletleri ve diğer emperyalist devletler/İngiltere,Fransa,İsrail/ANLAŞARAK Ortadoğu’yu yeniden kendi çıkarlarına uygun olarak şekillendirme kararı aldılar”.”Bakınız İsrail Adalet Bakanı Bayan  Ayelet Saked ne buyurmuş:” Bugun düğmeye basanların saldırı köpekleri HIRLAMAYA ve Havlamaya başladılar .

İsrail Adalet Bakanı Ayelet Şaked, "Bağımsız bir Kürt devleti kurulmalı" şeklinde konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “ihtiyacımız var” dediği İsrail’den, “Kürt devleti çıkışı” geldi. İsrail Adalet Bakanı Ayelet Şaked, “Bağımsız bir Kürt devleti kurulmalı,” dedi. Tel Aviv’deki Ulusal Güvenlik Çalışmaları Enstitüsü’ndeki konuşmasında, “Uluslararası topluma Kürt devleti kurulması çağrısı yapmalıyız” diyen Şaked, kurulacak yeni Kürt devletinin de “Türkiye ve İran arasında yer alması gerektiğini,” söyledi.

Kürtlerle İsrail arasındaki kültürel bağlara da dikkat çeken Şaked, Kürtlerin IŞİD ve diğer terör örgütleriyle mücadelede stratejik bir partner olduğunu savundu. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu da, 2014′te “Kürt devleti” kurulmasına destek vermişti”. SÖZCÜ- Ankara.    İsrail’in hedefi Toros dağlarımıza kadar genişlemek olduğu için,ırak ve Suriye’den toprak alınmasını önermemiştir                                                                                                            Emperyalist devletler, İstihbarat örgütlerini bu planın gerçekleştirilmesi için bol ödeneklerle görevlendirdiler. İran’dan, Türkiye’den,Irak’tan ve Suriye’den kopartılacak parçalarla büyük Kürdistan devleti kurulacaktı.İran çok çetin çıktı,tüm Kürt hainlerini acımadan ip çekti.Nükleer füzelerle ülkesinin savunma kapasitesini artırarak Emperyalistlerin karşısına dikildi.Mısırın başına oturtulan bir Amerikan uşağı bir darbe ile düşürüldü.Irak’ın başına bir Amerikan  da bölücü bir Amerikan uşağı getirildi.Afganistan’ın başında da Bir Amerikan uşağı.Kuveyt,Arabistan ve Irak petrolleri Amerikalıların emirlerinde.Beşar Esat çok dişli çıktı.Tüm uyarlara karşın,BOP ASBAŞKANI yanlışlığının  batağına ülkemizi de sapladı.Suriye’den kopartılacak bir parça ile Türk toplumunun ağzı kapatılacak,Güneydoğu BOP’A dahil edilecekti.Rusya,Çin,Kuzey Kore ve İran  hesaba katılmamıştı.Şam’da Cuma namazı kılma  masalcıları,Sultanahmet camisinde  namaz kılmaktan da oldular.Irak bölündü,Yahudi kökenli Barzani,Irakın kuzeyine petrol bölgelerine bir kukla devlet başkanı olarak yerleşti.Türkiye Cumhuriyetinin Irak petrol bölgelerini kapsayan Kırmızı çizgisi silindi?!Hedef devletlerin devlet yapıları,orduları,polisi ve yasaları çökertildi.Bölünmüş Müslümanlar daha çok gruplara bölünerek,emperyalistlerce silahlandırıldı.Halk,Salam eti bulamacı  gibi karıştırıldı.Aleni kafa kesmeler,işkenceler,insanları yakmalar,topluca kurşuna dizmeler,antik eserleri yok etmeler,kadınların esir pazarlarında alenen,zincirlere bağlanarak,satışa sunulmaları İSLAMIN VARLIĞINA YAPILMIŞ SALDIRILARDI.ANLAYAN MÜSLÜMAN OLMADI.ELEZHERÜNİVERSİTESİ  REKTÖRÜ ,BAR,BAR BAĞIRDI:”KURTULUŞ MUSTAFA KEMAL’İN YOLUNDADIR?!DİYE.AKLINI YİTİREN BÖLGE HALKI SALAM KIVAMINA GİREN ETE DÖNDÜ.Bay Recep Tayyip Erdoğan’ın ACELE ETMESİNİN NEDENİNİ DE DÜŞÜNEN OLMADI:BOP BAŞKANI BARAK OBAMA BAŞKANLIKTAN GİTMEK ÜZERE?!BOP UYGULAMASININ TÜM SORUMLULUĞU DA ASBAŞKANA DÜŞMÜŞ OLDU.Biraz daha kan ve göz yaşı sonunda SALAMLIKLAR PREZERVATİFLERE DOLDURULARAK  BOP YARATILMIŞ OLACAKTIR.BUNCA ŞEHİTLERİMİZ DE MEZARLARINDA TERS DÖNMÜŞ OLACAKLARDIR.

İzleyiciler

Blog Arşivi