5 Ekim 2011 Çarşamba

445-BÜYÜK OYUNUN ŞİFRELERİ!

                                                                              
OSMAN TÜRKOĞUZ
            osmanturkoguz@hotmail.com
            Çeşmealtı; 5 Ekim 2011.

                                  
BÜYÜK OYUNUN ŞİFRELERİ?
ULUSAL VE TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ
TÜRK HALKINA BÖLDÜRTMEK!
LAİKLİĞİ DE ÖLDÜRTMEK!

“Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı delikten aşağıya süpüreceğinize onu kullanmalısınız!” Cüneyt Zapsu’nun USA yöneticilerine önerisi! (Dedesi “Kürt Teali Cemiyeti"nin kurucularından. Eniştesi de Ünlü Kürtçü Musa Anter!)
“Tayyip Erdoğan’ın 1980’li yıllarda arşivlenen Kur’an kursunda ettiği bilinen ve Trabzon askeri arşivinde mevcut bulunan Atatürk aleyhindeki ünlü yemini:
 “Ben Muhammed müslüman ümmetindenim. Türkiye dinsiz, laik bir memleket haline gelmiştir. Hayatımı Mustafa Kemal dinsizliği ile savaşa adayacağıma, Türkiye’yi bir din ve şeriat devleti haline getirmek için mücadele edeceğime, Kemal Paşa zamanında çıkarılan dinsiz kanunların tatbikini önleyeceğime, kısa zamanda ümmet esasına dayanan şeriat devletinin kurulması için çalışacağıma; dinim, Allah’ım ve bütün mukaddesatım üzerine yemin ve kasem ederim!”         Bu yemin; Atatürk düşmanlarını ve gericileri ve Türklük ve laiklik düşmanı tarikatları peşine takmak için bir takiyyeydi. Asıl amaç; BOP Eş Başkanı olarak bugünleri ve sonrasını yaratmaktı. Ostüzü.
“Sovyetler Birliği dağıldığında, Amerika Birleşik Devletlerini daha büyük bir problem beklemektedir. Rusya’nın boşluğunu dolduracak olan daha yetenekli bir ulusun buralara yerleşmesini önlemeliyiz.” Amerikalı bir profesörün konferansı, Dinleyici Türk Piyade Binbaşının-1968 KHO-- ısrarı üzerine itirafı: ”Siz, Türk milleti!”
Türklere zorla bir şeyi kabul ettiremezsiniz, Panter gibi üzerinize atlayarak sizi parçalarlar. Güzellikle de Türklerin kabul etmeyeceği hiçbir şey yoktur!” Bir İtalyan Profesör.
“Benim Aziz milletimden ısrarla istediğin tek şey şudur: Kendisini yönetmek için başının üzerine çıkaracağı adamların, kanındaki ve vicdanındaki cevheri incelemekten bir dakika fariğ olmasınlar.” Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
  “Bir millet, unsur’u asli içinden çıkan kişiler tarafından idare edilmiyorsa, izmihlal(yokolma, çöküş) mutlak ve mukadderdir.” Mustafa Meram, Padişah Anaları, s.651,
BAKIN NE DİYOR O KUTSAL KİTAP: İSRA / 16:  "Bir ülke  kendisini yok olma aşamasına  getirdiğinde, Biz o ülkenin yönetimine, adil olmayan kişilerin gelmesine izin veririz de, onlar eliyle oranın altını üstüne getirerek, verdiğimiz sözü gerçekleştiririz" Mustafa SAĞ ( M.Ü: Yüksek İslam Enstitüsü-Bilimsel Araştırma Analisti) / Kur'an Meali.            Sağ olasınız Sayın Aytek’in Ertuğrul Bey.
            Dağılma sürecine girmiş olan Osmanlı Devletinin başına Damat Feritleri, Sait Mollaları ve Mustafa Sabrileri getiren Ulu Tanrımız, Türk Milletine armağan olarak Mustafa Kemal’i vermiş, dünyaya örnek bir devlet adamı kazandırmıştır.
Ya şimdi!
 Şimdi sizlere,  çok vahim belgeleri sunuyorum: Bu belgelerden birisi Türkiye Cumhuriyetini temsil eden devletlilerle Avrupa Birliği arasında imzalanmıştır. ”Brüksel Zirvesi Sonuç Bildirisi!”. Bu belgenin başlık bölümü:
            “Presidency Condusons”
          

İzleyiciler

Blog Arşivi