5 Haziran 2013 Çarşamba

1049/GAZTAPOLARIMIZ!


                     “GAZTAPO!”LARIMIZ
TC.
OSMAN TÜRKOĞUZ
İzmir;05 Haziran 2013
Onbaşı Adolf Hitler iktidara geldiğinde, Sarhoş bir Nazi komiserinin Alman Emniyeti hakkında hazırlamış olduğu dosyalara bakarak Alman Polisinin Üçte Birini mesleklerinden atarak yerlerine Nazilere kulluk edecek Alman Gençlerini atamıştı. Homo Yüzbaşı Röhm SA örgütünü kurduğu gibi Adolf hitler de SS örgütünü  kurmuş,ünlü Nazi Özel Polisi  GESTAPO’YU DA HİZMETE SOKMUŞTU.İşkenceleri yapan,Siyah Üniformalı bu kimseler Alman askerlerini ve Ünlü MAREŞAALLARINI BİLE TUTUKLAYARAK İŞKENCEDEN GEÇ.REBİLİYORLARDI.Auswitch ve Benzeri Toplama Kampındaki gaz odalarına doldurulmuş olan Almandan başka uluslara mensup olanların yaşlarına ve cinsiyetlerine bakmadan üzerlerine gaz püskürterek ölmelerini sağlıyorlardı.Bunların Adı GESTAPO
İdi”William L.Shirer.Nazi İmparatorluğu,3 Cilt.”Atatürk!ten Korkanlar Partisi iktidara geldikten sonra 150.000 Siyah Elbiseli yeni Polis almıştı.Bunların içersinde Gaz Püskürterek Anayasal Gösteri
Hakkını kullanan Türk Vatandaşlarının sağlığını bozan ve hatta ölmelerini sağlayan Bay Recep Tayip Erdoğan’a ve Sulu Göze bağlı bir grup vardır. GESTAPO Alman vatandaşlarının dışındakilere, özellikle de Yahudilere Gazla İfna metodunu uyguluyorlardı.
Bizimkiler özellikle,Çağdaş,Akılcı,Evrensel değerlere,İnsan haklarına saygılı;Türk ve Türklüğü ile gururlu Atatürk’ün  Cumhuriyetimizi emanet ettiklerine ifna metodu olarak .
,yakın mesafeden ve gözlerine Gaz püskürtmektedirler.GESTAPO İLE,KÖRÜ KÖRÜNE,  KEENDİ, ULUSUNUN BİREYLERİNE AYNI ÖLÜMCÜL İŞİ GÖREN BUNLARA NEDEN” GAZTAPO” DEMİYORUZ!


İzleyiciler

Blog Arşivi