8 Kasım 2013 Cuma

1177/CENNETTE HURİ,GILMAN VE DAHİ KADIN HESABIMIZ!


              TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. İZMİR;08 Kasım 2013

 Efendim; Günlük ibadetini yapan bir Müslüman Erkek’e, öteki âlemde 72 kadın,100 Huri ve 100’de Gılman var imiş! Sakallı bir Uğursuza göre de bu sayı fazla ibadet edenler için artırılırmış! Siz, üşenmeden kullanılan Hurileri hesaplamışsınız!Gılmanlar için de aynı miktar çıkar.Kadınlar içinse Huriler için çıkacak sayının Yüzde yetmiş ikisini hesaplamak gerekecektir.Cennette plastik Kadın,Huri ve de Gılman fabrikası mı vardır!Gılmanlar bir kenara koyalım;Kadınlardan ve Hurilerden doğacak çocuklardan dem vuran Ulemamız da yok.Cennette kondom fabrikası mı var!Yoksa Müslüman Erkekleri hep kurusıkı mı atarlar?Oncak Huri Gılman ve de KADINCIKLARLA BOŞUNA MI YATARLAR!YOKSA BİZİM ULEMALARIMIZ,ÖLÜMÜ CAZİP KILMAK İÇİN Mİ PALAVRA ATARLAR!

Kimden:
T. C. - Nihal Gülbahar (nihalgulbahar@gmail.com) adına ozel-buro@yahoogroups.com Bu gönderen güvenli gönderenler listenizde var.
Gönderme tarihi:
08 Kasım 2013 Cuma 02:44:31
Kime:
Ozel-Buro@yahoogroups.com

 

 
Şimdi hep beraber basit bir hesap yapalım:
İslamiyet’in kabulünden bu yana 1400 sene geçti. İnsan ömrünü ortalama 60 yıl olarak alırsak, bu 23 nesil demektir.
Şu anda dünyada 1,5 milyar Müslüman olduğu belirtiliyor. Bu sayı, nesiller boyunca artmıştır doğal olarak...  Ama diyelim ki ortalama 500 milyon kişi olsun. O zaman dünyadan gelmiş-geçmiş Müslüman sayısı 11.500.000.000 kişi oluyor.
Demek ki bu gün kıyamet kopsa, bu 11.500.000.000 kişi sırat köprüsünden geçecek ve kimin cennete, kimin cehenneme gideceğine hükmedilecek.
Diyelim ki bunların %90’ ının cennete gitmelerine hükmedildi; O zaman toplam 10.350.000.000 kişi cennete gidecek demektir.
Bunların her birisine günde 72 Bakire Huri verileceğine göre bu, kaçınılmaz olarak günde 745.200.000.000 bakireye ihtiyaç olacak demektir.
Bakireler ilk kullanımdan sonra bakire olmayacaklarına göre, beher cennetlik mümine her gün taze bakireler verilmesi gerekecektir...
 
Bu da, ayda 22.356.000.000.000 (Yirmi iki trilyon üçyüzellialtı milyar) bakire demektir. Bunu da yıla vurursak, 30 katrilyona yakın bakire huri stokuna ihtiyaç olacağını aşikârdır.
Bu daha yıllık ihtiyaç
Ahiret hayatının sonsuz olduğu düşünüldüğünde, varın siz hesaplayın artık Cennette gerekecek huri sayısını...
Şimdi şunu diyenler olabilir: "Bakirelerin bakirelikleri her seferinde tamir olunacak, ayni huriler ertesi gün de ter-ü taze bakire olarak hizmete devam edecekler"...
Yemezler! Hangi mümin müstamel bakire ister, hem de Cennet-ül âlâda?!
Ama Allah her şeye kâdirdir, o isterse her şey olur...
Siz yeter ki AKP'ye oyverin! --
NE MUTLU "TÜRK'ÜM" DİYENE!
Mustafa Kemal ATATÜRK
"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin  mesuliyetine ortak sayılır."    
Mustafa Kemal ATATÜRK
 
 
 
 
 
 
 

 

İzleyiciler

Blog Arşivi