23 Ağustos 2013 Cuma

1102/TİMSAH GÖZYAŞLARI!


  TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


İzmir;23 Ağustos 2013

                TİMSAH GÖZYAŞLARI, ÇARESİZLİK!

Başsavcımız ve tüm Erklerimizin de sahibi ve kullanıcısı,Türklük dışında, tüm Müslamanların koruyucusu ve dahi fedakâr Sözaslanı,SON POLİTİK ÇARE OLARAK, TELEVİZYONDA CANLI YAYINDA AĞLAMIŞTIR.Okuyalım da,ülkemizi kimin ellerine teslim ettiğimizi görüp bizler de ağlayalım:

“Müslüman Kardeşler yöneticilerinden Muhammed el Bilteci’nin kızı Esma; Kadın  ve Çağ düşmanı Amerikan vatandaşı Mursi yanlılarının gösterisinde vurularak öldürülmüştü.BİLTECİ’NİN KIZINA YAZDIĞI MEKTUBU,canlı TV.Yayınında, OKUNURKEN,BAY RECEP BEYİMİZ GÖZYAŞLARINA EGEMEN OLAMAMIŞTI.BUYURUNUZ KONUŞMASINI:PS:Bereket hazırlıklı gelmiş,yanında mendil getirmişti!

        “Bilteci kızına bu mektubu yazarken, adeta ben de çocuklarımı gördüm.Bir de tabi şu olgunluk,geleceğe bakıştaki  ölüm ötesi dünyayı okuyuşu beni duygulandırdı.Şehadet çok farklı bir şey,Esma hayata  doymadan gitti.Şehadet makamına koştu.Ben şu an Başbakan  değilim.Vatandaş Tayyip olarak bunları ifade ediyorum.”Sözcü,23 Ağustos 2013.Öyle ya,Başbakan ağlamaz,Başbakan yalan söylemez,Başbakan olmadan önce de  Bay Recep Beyimiz,Hindistan’da Mustafa Kemal için ölü inek te demez.Boşuna ağlama gösterisi yapmayınız Sayın Başsavcımız;aklı başında olan Kemalistlerimiz de bu son  politik   numaranızı da yemezler.

YILMAZ ÖZDİL

“Yas’ıklar olsun

Askeri konvoya saldırıldı, 10 şehit vardı, cenazelerin toprağa verildiği gün, başbakanımız uçağa atladı, eşi, kızları, damadı, Nihat Doğan, Ajda Pekkan, Muazzez Ersoy ve Sertab Erener’i yanına aldı, Somali’ye gitti, “burada insanlık test ediliyor, vicdanlara sesleniyorum” dedi, Ajda’yla Sertab moral dansı yaptı.

Karakol basıldı, 8 şehit vardı, cenazelerin toprağa verildiği gün, dışişleri bakanımız uçağa atladı, başbakanımızın eşi ve kızıyla birlikte Myanmar’a gitti, Arakan Müslümanlarına sarılıp ağladılar.

 

Aktütün basıldı, 15 şehit vardı, cenazelerin toprağa verildiği gün, AKP milletvekili oğluna stadyumda sünnet düğünü yaptı, ulaştırma bakanımız kirve oldu, AKP logolu pasta kesip, halay çektiler.

 

Siirt’te helikopter düştü, 17 şehit vardı, dışişleri bakanımız yaralıları ziyaret için Gazze’ye koştu, Hamaslılara sarıldı, hıçkıra, hıçkıra ağladı, yürekler parçalandı.

 

Cephanelik patladı, 25 şehit vardı, AKP’nin valisi AKP’nin generaline sucuk hediye etti, “hayat devam ediyor, acımız var diye ara mı verelim” dedi. AKP’nin sözcüsü “yadırganacak bi şey yok, lokum bile ikram edilir” diye tasdik etti.

 

Reyhanlı havaya uçuruldu, 53 insanımız hayatını kaybetti, o gece, AKP milletvekili oğlunu evlendirdi, TBMM başkanımız, AB bakanımız, anayasa mahkemesi başkanımız katıldı, AKP milletvekili duygularını tivitır’a döktü, “yaşanan elim olay düğünümüzün tadını kaçırdı” diye yazdı.

 

AKP, Mısır için yas ilan etti.

AKP’li belediyelere genelge gönderildi, şehitlere dikkat çekildi, “kardeşlerimizin acısını paylaşmak için hassasiyet gösterin, eğlenceleri iptal edin” denildi.

 

E merak ediyor insan tabii.
Onlar Müslüman kardeşler de…
Bizimkiler Budist kardeşler mi?”

Bu öldürülenler hayatlarına doydular mı Sayın Bayımız!Kocaları ve yakınları tarafından aleni olarak öldürülen kadınlar,kızlar ve sokaklarda öldürülen çocuklar hayatlarına doydular mı?ölen Türklerden gayrisine ağlamanız garip değil mi?Araplardan ağlama parası damı alıyorsunuz diye sorsak deyom!

 

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi