11 Kasım 2012 Pazar

861/MET VE CEZİR/GEL VE GİT/İŞİ Mİ?

            OSMAN TÜRKOĞUZ
            osmanturkoguz@gmail.com
            İzmir;10 Kasım 2012                      

                                    MET VE CEZİR/GEL-GİT/ İŞİ Mİ?
                        “Amerika Birleşik Devletleri neden mi güçlüdür? Biz, hainleri öldürür,öteki milletlerin başına hainlerini getiririz.Amerika bunu için kuvvetli ve güçlüdür!”USA Eski Dışişleri Bakanlarından Alman Yahudi’si   asıllı Henry Kissinger.
            Deniz geldiğinde balıklar karıncaları yerler. Deniz gittiğinde de karıncalar balıkları yerler!”Kızılderili atasözü.
            Ülkemizde Vatan Hainleri iktidara geldiğinde; Boğazlayan Kaymakamı Kemal Bey; Urfa Mutasarrıfı Mehmet Nusret Bey, Dıramalı Rıza asılır ve Edremit kaymakamı Köprülü’nün Taşakları burularak işkence ile öldürülür.Kürt nemrut Mustafa Paşa Divanı Harbi ,yalancı  ve Ermeni tanık masalları ile  Milliyetçi Türkler hakkında Gıyabi ve Vicahi idam cezası verir.Ülkemizin Sevr’de paylaşılması kabul edilir.Ülkemizde tüm Türkler işkenceye uğratılır ve haksızca öldürülür.Kuvayı Milliyeci Yahya Kaptan da ,İstanbul Hükümetinin Jandarması tarafından öldürülür,ünlü Türk Devlet ve Siyaset adamları da Malta adasına sürülür.
            Kuvvayı Milliye devreye girince de, Mustafa Sagir Ulus Meydanında asılır, İstiklal Mahkemeleri İstiklalimize ve İstikbalimize kast eden vatan hainlerine ve asker kaçaklarına gerekli cezaları verir.İskilipli Atıf Hoca gibi Hainler de asılır.Reisicumhur Mareşal Mustafa Kemal’e yönelik gerçek suikast sanıklarına layık oldukları cezalar verilir.Benim en çok hoşuma giden bir cezalandırma olayı var:Kirmasti’yi/Mustafa Kemal Paşayı/ele geçiren Aznavur hainleri,Üç Kuvvayı Milliyeciyi yakalayarak İstanbul’dan özel olarak görevlendiren Üç Kişilik deniz subayının huzuruna çıkartarak Üçünü de ölüme Mahkum ederler.Tam boyunlarına yağlı ilmek geçirilirken,Kuvayı Milliye güçleri yetişirler,idam sehpasından indirilen Üç Kahramanımızın yerine,o üç hain subayı asarlar.Şimdi Adalete sarılanlar Partisi geldiğine göre,cezalandırılma sırası Bizimkilerde!
            Silivri’nin Özel Görevli Mahkemesinde Beş PKK’LI Hain,maskeli ve gizli tanık olarak dinlenmiş ve onların iftiraları delil olarak vatansever Subaylarımızın aleyhlerinde kullanılmış.Böyle,ülkemizin Üniter yapısını bölmek gibi parça,parça işlem yapılacağına,İmralı’daki Sayın! Öcalanı, Karayılanı, karadulu ve Tüm haşaratı Silivri’ye toplayarak huşu ile dinledikten sonra; tüm Kahramanlarımızın ve Aydınlarımızın ve TSK’NIN hesabını tam olarak kapatalım. Adı üstünde Sayın! Abdullah Öcalan da, diğer Vatan Hainlerimiz ve Üniter yapımızı parçalamak isteyenlerimiz de Öçlerini almış olurlar!Nasıl olsa öldürmüş oldukları ölmüştür.Önemli olan Açılım ve dahi İleri demokrasidir.Canım,
Çatma belgelerle boğuşan Hükema sınıfını bu denli yormak ta olmaz yani ya!PS:Tüm insanlarımıza kurşun atanlar,askerimizi,polisimizi ve hatta bebelerimizi öldürenler kahramanlarımız iftira atmazlar mı?Hukuk Adamlarımız  bu kadarının farkında değil midir!
                                   

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi