1 Ekim 2016 Cumartesi

2083/BİR KANTİNCİ YEDEK SUBAYA YANITIMDIR.


TC.                                                                                                                              
OSMAN TÜRKOĞUZ                                                                                                                 
 osmanturkoguz@gmail.com                                                                                        TV.Çeşmealtı;01 Ekim 2016.

                  BİR KANTİNCİ YEDEK SUBA’YA YANITIMDIR!

         “LOZANYENİLGİSİNİBİZEZAFERDİYEYUTTURDULAR?!”Bay Recep Tayyip Şerdoğan.Bozacı. “Devlet değirmeninin çarkına eşeği bağlasan, çark yine de döner.”Acem Atasözü. Türk’ün yanıtı:”Öyle döner, yalınız yalanı ve yanlışı  öğütür.”Milattan önce;bir ressam’ın Efes’te açmış olduğu resim sergisine gelen bir ayakkabı tamircisi,Romalı bir komutanın resminin önünde durarak,yüksek sesle resmin hatalarını anlatmaya başladığın da ressam yalınız şöyle der:”Çizmeden yukarı çıkma?!”İsmet İnönü soyadını iki defa kazandığı muharebe meydanından almıştır.Henüz Albay rütbesindeyken,hem Genelkurmay Başkanı,hem de Garp Cephesi Komutanıydı.Onun bu başarısından dolayı İSTİKLAL MADALYASI VARDIR.BİR TANE YAHUDİ MADALYASINA VE İKİ TANE DE SUUDİ MADALYASINA SAHİP BAY RECEBİN DEĞERLENDİRMESİ YALINIZ TÜRK DÜŞMANLARINI BAĞLAR.Adnan Menderes te,bir yedek subayı konuşturmuştu:”İsmet Paşa İnönü muharebesinde,cepheden kaçarak bir dama sığınmıştır…”1963 senesinde,göz muayenesi için gittiği Paris’ten Atina’ya uğrayan Rahmetli İsmet İnönü merasim kıtası ile karşılanmıştı…İnönü’nün merasim kıtası  komutanına sormuş olduğu,”beni tanıyor musunuz?Sorusuna,şu yanıtı aldığı çok yazılmıştı:”SİZİ TNIYORUM  EKSELANS,ÇÜNKÜ SİZ TARİHE GEÇTİNİZ?!Sayın Recep Bey,SİZİ DE HERKES TANIMAKTADIR;ÇÜNKÜ SİZ DE YALANCILIKTA,TÜRK,ATATÜRK , TÜRK BAYRAĞI DÜŞMANLIĞINDA,BİR ALYANSYTAN MİLYARLARI KAZANMADA, VE TÜRK TARİHİNİ DE İNKÂRDA DÜNYA TARİHİNE GEÇTİNİZ.Unutmadan söylemek zorundayım,Mustafa Kemal,İsmet Paşa ve Lozan sayesinde TÜRKLÜK VE ÇAĞDAŞLIK DÜŞMANI SİZLER DAHİ İKTİDAR OLDUNUZ.AÇ VE AÇIKTA İKEN SERVETLERE GÖMÜLDÜNÜZ,ÖLMEDEN ÖNCE KOKUNUZ TÜM DÜNYAYI SARMIŞTIR.LOZAN ALEYHİNDE KONUŞANLARA HAKARET ETMEK BİLE,ÇOK AŞAĞILARA İNEREK PİSLİĞE GÖMÜLMEKTİR…SİZ,sucuk hakkında bile konuşamazsınız,ELİF SUCUKLARINA EŞEK ETİ KARIŞTIRMAKTAN GÖZ ALTINA ALINDIĞINIZI DA UNUTMADIK…Sayın Bay Recep Bey,aşağıdaki sonuç bildirgesini de İsmet Paşa mı imzalamıştır.Roma’da,Türklere beddua eden Papanın heykelinin bulunduğu salonda?!

         “Şimdi de ikinci ve daha vahim bir belgeyi sunuyorum: Bu belge Türkiye Cumhuriyetini temsil eden devletlilerle/Bay Recep ve Bay Abdullah/ Avrupa Birliği arasında imzalanmıştır…

”Brüksel Zirvesi Sonuç Bildirisi!”.

Bu belgenin başlık bölümü:

         “Presidency Condusons”

         “Madde 23- “Müzakerelerin yalnız Türkiye’yle değil, diğer devletlerle de yapılabileceğinin, müzakereler sırasında Türkiye birkaç devlete bölünürse veya Güneydoğu bölgesinde bir Kürt devleti kurulursa, yeni karara gerek olmaksızın onlarla da müzakere yapılacağına…”

         Bu belgelerden çıkaracağımız iki vahim ve kesin sonuç vardır. Hiçte kendimizi kandırtmayalım: Önce ikinci belgeyle ne demek isteniyor onu yazalım:

         “Ey! Bölücü unsurlar, ellerinizi çabuk tutarak Türkiye’yi biran önce bölmelisiniz. Bizler, siz Türkiye’yi bölmeden önce Türkiye Cumhuriyetini Avrupa birliğine katiyen almayız, onları uyutur, başarınız için onlardan ödün üstüne ödün almayı sürdürürüz. Ha gayret, size yardım edecek iktidarların başarılı olması için de her türlü desteğimizi esirgemeyiz.” Bunun anlamı kesinlikle budur.

Bendeniz Kürt cesaretini en iyi bilenlerdenimdir: Bir destek varsa Kürt cesurdur.

         Gelelim Kuran Kursu yeminin anlamına: ”Türkiye Cumhuriyeti bölünecek diye çalışmanızı gevşetmeyin. Bölünürse bölünür, önemli olan Şeriatı geri getirmektir. Ha gayret çoğu gitti azı kaldı.”

 

       

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi