11 Nisan 2016 Pazartesi

2088/MÜSLÜMANLIK SAPIKLIK MIDIR?


           TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV.İZMİR;10 Nisan 2016.MÜSLÜMANLIK  Sapıklık mıdır?

” BİR ERKEK, KOYUN, İNEK,DEVE GİBİ HAYVANLARLA SEKS YAPABİLİR;ANCAK BOŞALDIKTAN SONRA HAYVANI ÖLDÜRMELİDİR.ETİNİ KENDİ KÖYÜNÜN İNSANLARINA SATAMAZ.KOMŞU KÖYDE SATMASINDA SORUN YOKTUR.”(TAHRİR al VESİLEH).

LÜBNAN’DA DİŞİ HAYVANLARLA CİNSİ TEMAS SUÇ DEĞİLDİR. HATTA BİR KEÇİ İLE EVLENENLER DE VARDIR. ERKEK HAYVANI DÜZMEK SUÇTUR. NİKÂHLISI KEÇİNİN ÖLMESİ ÜZERİNE, TÜM KOMŞULARI KOCASINA BAŞSAĞLIĞINA BİLE GELMİŞTİR. HzMuhammet, ırzına geçilen hayvanın öldürülmesi gerekir deyince Amcası Abbas’tan iyi bir azar işitmişti:”HAYVANIN GÜNAHI NEDİR*!Nebbaşlık ta İslama göre meşrudur.

Şimdi de köpeğe tecavüz...Güzelbahçe’de tecavüze uğrayan bir dişi köpeğin rahimi parçalanmıştı?!Çankırı’da köpeklere  tecavüz önlememektedir?!Şimdide internete düşen çok önemli bir haber: Afrika’da bir keçinin ırzına geçen bir Zenciye ON SENE HAPİS CEZASI VERİLMİŞ.OL DEVLETİN ADALETİNİ KUTLADIĞIM GİBİ,CEZA  ALAN ZENCİYE DE BİR BRAVO DİYORUM:O  KADAR OĞLAN ÇOCUĞU DURURKEN ONLARIN IRZLARINA GEÇMEK DEMEK Kİ YALINIZ BİZİM KURAN KURSLARIMIZDA GELENEKMİŞ?KEÇİLERİN GÖTLERİNİ KURTARAN BİZLER,NE YAZIK Kİ DİN ÖRGENECEK ÇOCUKLARIMIZIN GÖTLERİNE VE bir bakan ile  EN BÜYÜĞÜMÜZÜN AĞZINA SAHİPOLAMADIK?!


 

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi