2 Mart 2016 Çarşamba

2082/BELEŞ KİTAP KURTLARI!


      TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV.İZMİR;02 Şubat 2016.

                BELEŞ KİTAP KURTLARIMIZ?!

        Otuz senedir tanıdığım emekli bir asker arkadaşım,elimdeki kitap torbama elini daldırarak bir kitap aldı.”Methiyesini duyduğum kitabınız bu mu,hiç te hediye edesiniz yok gibi ?!Dediler. “Kitap isteyenlere götürüyorum”,dediğimde de,”sonra götürürüsünüz,bu benim kısmetim,bir tanesinden de para kazanmayıver?!Buyurdular.”Bu kitabımı ne zorluklarla yayımlattığımı anlatsam anlayamazsınız?Yalınız,tam ON ay her ay beşyüz Lira banka kredisini maaşımdan ödeyeceğim.Şu sözümü de unutmayasınız:TEK PARMAKLA  TAŞ TUTULMAZ,AMA BEN,TEK PARMAKLA KIRAÇ BİR DAĞI DURDURMAYA ÇALIŞMAKTAYIM?!O elindeki kitabımın sahibi bedelini ödedi.Size hediye kitap veremeyeceğim!”Dedim ve kitabımı elinden aldım.Arkamdan söylenip durdu.Kitabımı isteyenler adreslerini yazarak bedelini aşağıdaki banka hesabıma göndermektedirler.ATM ile gönderme adresim:

OSMAN TÜRKOĞU,3425 0226514,TC. İŞ BANKASI ÜÇKUYULAR ŞUBESİDİR. İBAN numaram da aşağıdadır. TAŞLAR KAFAMIZA DÜŞMEDEN BERABER TUTMAK İSTEYENLERE SELAMLARIM OLSUN.  

OSMAN TÜRKOĞUZ, OYAK SİTESİ A2BLOK NO=68/13,F.ALTAY/ÜÇKUYULAR/İZMİR. BANKA HESAP NO: TC. İŞ BANKASI ÜÇKUYULAR ŞUBESİ, HSP: NO=İBAN:

Osman Türkoğuz 3425 O226514 TR21 006 4000 0013 4250 2265 14 HAVALE BEDELİ DÂHİL 20TÜRK LİRASI. ADRESİNİZİ YAZINIZ.

                 BU SENEKİ HİLAFETÇİLER DERNEĞİ KONGRESİNDE ATATÜRKÜN RESMİ İNDİRİLDİ?!BEN DE,”KIRMIZIDAN KIZILA,YEŞİLİN HER TONUNA” HAYIR SERİSİNİN İLK KİTABINI,HALİFELİK/HİLAFET’İ GENİŞLETEREK ,BANKA KIREDİSİ İLE ,YAYIMLADIM.UYUMAYALIM…

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi