10 Ekim 2015 Cumartesi

2098/ANKARA GARINDA PATLAMALAR OLMUŞ?!         TC.       

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV..Çeşmealtı,10 Ekim 2015.        

                                     ANKARA GARINDA BOMBA PATLATILMIŞ?!

          “Suriye’ye Üç—Dört Adamımı göndererek,Türkiye’ye Dört—Beş füze attırarak,Suriye ile savaş sebebini yaratabilirim?!MİT Müsteşarı Emekli Astsubay Hakan Fidan.Ağabeysi,Fethullah Gülen’in en güvendiği kimesne?!

            Bendeniz, bu bombalama haberini duyunca aklıma bir öykü geldi: Anadolu kasabalarında, perşembeyi cumaya bağlayan gece, evlerin yatak odalarını gözetleyerek, ev sahiplerinin sevişmelerini izleyenler vardı. Sevişen çiftleri seyretmekten şehevi zevk duyan bu gibi Sapıklar bu işi meslek edinmişlerdi. Bunlar, bir tecessüs eseri olarak değil de bir ruh hastalığı nedeni ile hareket etmekteydiler.

         Bir Perşembe akşamı,mahalledeki cami imamının genç karısı,imam yardımcısını evine alarak sevişmeye başlamış.Adamın acele etmesinin nedenini sorduğun da şu yanıtı almış:”KOCAN GELEBİLİR,İŞİ HEMEN BİTİRMEMİZ LÂZIM?!”Kadın bir kahkaha atarak:”Acele etme;kocam,şimdi  kim bilir kimin evini gözetlemektedir.Sabah ezanından önce gelmez?!Demiş.İmam da,yahu bizim avrat ne yapar diyerek merdivenini evin Üçüncü kattaki   yatak odasının penceresine dayayarak içeriye bir göz attığın da,yardımcısını karısının üstünde görerek bu konuşmayı da duyunca,Allahhh!” Diye bir nara atarak,MERDİVENDEN DÜŞÜP TE ÖLMÜŞ!? Sabahleyin Şehit diyerek cenazesini kaldırmışlar,Diyanet İşleri Başkanlığı da şehit fetvasını verdiğinden eşine ŞEHİT MAAŞI BAĞLAMIŞLAR?!NOT:Canından olmasına karşın,72 Götkılına,100 Huriye ve de 100 Gılmana birden kavuşmuş?!HAŞİYE:Sayın Erdoğan’ın hasoğlu ve emanetçisi Davudunoğlu Ahmet:”Ortadoğu’da bizden habersiz yaprak KIMILDAYAMAZ!?”BUYURMUŞTU.Ankara’da bombalar Patlayamaz dememişti?!

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi