10 Eylül 2015 Perşembe

2084/ALDATMAK VE ALDANMAK BOŞANMA NEDENİDİR?!              TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. Çeşmealtı,09 Eylül 2015.

               ALDATMA VE ALDATILMA, BOŞANMA NEDENİDİR.

      ALDATILDIM DEMEK;

BİR ÇARESİZLİK İTİRAFI DEĞİLDİR, HALKI VE BİREYİ GÖZÜ VE KULAĞI İLE DÜŞÜNÜR HALE KOYARAK, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE KEMALİZMİ YIKMA METODUDUR. UYUYALIM BAKALIM. 

      “Bir defa  aldatılırsam ,kabahat aldatandadır,ikinci defa aldatılırsam kabahat bendedir?”Büyük bir Bilgin?!

      Aldatmak ve aldatılmak boşanma nedenidir. Bir erkek, evleneceği kadında ilk olmasını; bir kadın da evleneceği erkekte son olmasını ister ve bekler. Bırakınız aldatılmayı, aldatıldı diye adı çıkan kadının evlenme şansı da kapanmış demektir.

      Usta ve Büyük bir lider düşününüz. Tüm uyarlara karşın sürekli suç oluşturacak hatalar ve gaflar yapan Büyük bir lider düşününüz.Her girişimi fiyasko ile sonuçlandığın da,aynı masalı okumaktadır:”ALDATILDIM?!”

      -Açılımda fiyasko?!”Özür=ALDATILDIM!

      -Eşkiya ile pazarlık yapma!?Yanıt:EŞKİYA İLE PAZARLIK YAPAN ŞEREFSİZİDİR!Sonuç fiyasko ve yanıt:ALDATILDIM!

      -Amerika’ya pek güvenme?!”Ben ,BOP’UN as başkanıyım?!Sonuç yine de fiyasko ve yanıt:ALDATILDIM!

      -Cemaatleri ve Fethullah Gülen’e bu kadar yüz verme!Sonuç fiyasko?!”Ne dediler ve ne istediler de yapmadık?!”Parelel devlet kurmuşlar?!

      --“Ben kumpas! Davalarının başsavcısıyım?”Bu suç nereye kadar giderse oraya kadar gidilecektir?!”Uyarı,Silahlı kuvvetlerle ve aydınlarla uğraşma?!Sonuç tam bir fiyasko!Yanıt:”ALDATILDIM!Bu bahaneler bir itiraf değil,beyin yıkama metodudur.Şoklarla halkın aklını karıştırmak,karıştırılan akıllara yeni sanık adlarını yerleştirmektir.Toplum ve birey,kulağı ve gözü ile düşünür hale sokulduğun da asıl suçlu masum sayılır.Et yüzüne hasret kalan ve tahılla beslenen toplumların hafızalar anlık ve günlüktür.Etle beslenen Beş Aslan,otla beslenen Bin tane boğanın içinden birisini öldürürken,999 Boğa bu olaya sadece bakar ya da tabana kuvvet kaçar.

Bir toplumun hafıza ve zekâ durumu yediği besinlerle doğru orantılıdır. Uygulamaya konulan bir yeminle anlatılanlardır. Okuyalım:

         RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN ŞERİAT YEMİNİ! İŞTE O YEMİN:
"Ben Muhammed Müslüman ümmetindenim. Türkiye dinsiz, laik bir memleket haline gelmiştir. Hayatımı Mustafa Kemal dinsizliği ile savaşa adayacağıma. Türkiye'yi bir din ve şeriat devleti haline getirmek için mücadele edeceğime. Kemal Paşa zamanında çıkarılan dinsiz kanunların tatbikini önleyeceğime, kısa zamanda ümmet esasına dayanan. Şeriat devletinin kurulması için çalışacağıma, dinim, Allah'ım ve bütün mukaddesatım üzerine yemin ve kasem ederim.'
'

      Her makamında aldatıldığını itiraf eden  o makamlara da layık olmadığını itiraf etmiş demektir.BU KADAR ÇOK ALDATILAN KADINLARA:YATIK DENİLMEKTEDİR.Bu aldatılma hastalığına müptela büyüğümüz derhal devlet hizmetlerinden boşandırılmalıdır.YOKSA,ŞEHİTLERİMİZE AĞLAMAYINIZ?!Mısır’da öldürülen Rabia için ve Myemmar’deki öldürülenler için ailecek ağlayanlar, Türk şehitleri için neden ağlamazlar?!Bu denli aptal olmayı nasıl beceriyorsunuz ey Yavşaklar?!

 

 

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi