3 Ocak 2015 Cumartesi

1287/DİN,HUKUKUN VE AHLAKIN ÜSTÜNE ÇIKARTILIRSA!         TC.

OSMAN TÜRKOĞUZ


TV. İZMİR;02 Ağustos 2014./Hırsızlıklar sürdürüldükçe!   

 

               DİN, AHLAKIN, AKLIN VE HUKUKUN ÜSTÜNE ÇIKARTILIRSA, 

             SOYGUN, RÜŞVET, YAĞMA VE KATLİAM TANRISAL OLUR! HALK TA KOYUN SÜRÜSÜNE DÖNDÜRÜLÜR! OSTÜZÜ.

                BİR YERDE DİNDEN SÖZ EDİLDİ Mİ SIKI DUR, YA MALINI YA DA CANINI ALACAKLARDIR.  KONFÜÇYÜS                                                                                                                   “Yüce Allah'ın "Aldatan, sizi Allah ile aldatmasın!"  (Kur’an; Lukman 33 Fatır 5, Hadid 14) şeklindeki uyarısına rağmen, bu uyarıya günahkâr bir başkaldırış sergilercesine adeta "Allah ile Aldatan Tarikatı" gibi davranmaktadırlar.

"İslamcıyım" diye geçinen hırsızlık yapıyor, yetim hakkı, kul hakkı yiyor , "olsun namaz kılıyor, eşi başörtülü az da Müslüman çalsın" diye savunuyorlar.

"İslamcıyım" diye geçinen, Müslüman katliamı yapan ABD ve İsrail'in taşeronu olarak çalışıyor ,"olsun Allah diyor" diye savunuyorlar.”Katillerine âşık olan halk ta, cenneti katillerin altına yatmakta bulmuştur!”

DİN AHLAKIN ÜSTÜNE ÇIKARTILIRSA, ÖNCE AHLAKI AHLAKSIZ YAPAR, SONRA DA HUKUKSUZLUĞU HUKUK YAPAR, HALKI DA

SÜRÜ YERİNE KOYAR. Din kuralları, sosyal düzen kurallarının tümünü de yok sayar, inanç sahiplerini Ortaçağ Arabistan ‘ına götürerek kafalarına Arap kumu doldurtur.

İKİ ÖNEMLİ GÖZLEM!

“Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır. Böyle bir seçimle iktidara gelenler,düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz haindirler”Friedrich W.Nietzsche/NİŞİ/

“Ezilenler arasında din adamı yoktur. Din adamları, ezen sınıf ya da ırkların asalağıdırlar!”Jean Paul Sartre

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi