14 Ağustos 2012 Salı

782/MİLLİ İRADEYE ALÇAKÇA SALDIRMAK!

OSMAN TÜRKOĞUZ
 Çeşmealtı;14 Ağustos 2012.

                   “MİLLİ İRADEYE ALÇAKÇA  SALDIRMAK!”
         CHP Milletvekili Sayın Hüseyin Aygün,12 Ağustos 2012 günü,Tunceli—Ovacık yolunda iki kişi tarafından kaçırılmış?!”Dersim katliamından Atatürk’ün haberi var!”Dediği için; rica üzerine CE-HE-PE’DEN Milletvekili yapılmıştı! Milletin Vekili kaçırılınca;Sayın Bahçeli dahil,  cümle Devlet Büyüklerimiz telaşa kapılmışlar ve vakit geçirmeden Rutin Beyanatlarını da vermişlerdir.Hergün Milletin Evlatlarının cenazeleri Albayraklı tabutlara sarılı olarak gelmektedir.Askerlerimiz,Kaymakamımız ve sivil vatandaşlarımız da öldürülmekte ve kaçırılmaktadır.Milli irade tarafından seçilmiş olan   Milletvekillerimiz esir Kamplarında tutulmaktadır!Milli iradeye alçakça bir saldırı diyen de bulunamamaktadır!
         Atatürk’ten Korkanlar Partisinin Çankaya Noteri de acıklı bir demeç vermiştir:
         Sayın A.GÜL:“Bu,tabiî çok ciddi bir olaydır.Milletvekili sadece illerini değil bütün Türkiye’yi temsil ederler;dolayısıyla BU MİLLİ İRADEYE ALÇAKÇA BİR SALDIRIDIR!”
         Bendeniz; Milletvekillerimizin parmak kaldırmak suretiyle mensup olduğu siyasi partinin başkanını temsil ettiklerini sanırdım. Bu demeç üzerine; işlerinin çok zor olduğunu öğrendiğim Sayın Milletvekillerimize, --Enflasyonda Eriyen,Maliye Bakanımız--19000TL.Maaş bile azdır!
         YASAMAYI, YÜRÜTME’Yİ , YARGIYI ve dahi  BOP’U temsil eden Sayın Başsavcımız R.T.Erdoğan Beyimiz de:”Olayı şiddetle kınıyorum!” Demiş!
         Hukuk’un temeli;İŞLEM ve EYLEMDE EŞİTLİKTİR!
         Sayın Recep Beyimiz;genel seçimler sonunda Siirt’ten AKP  milletvekili seçilen bir hayranının!İstifası ve Sn.Deniz Baykal’ın desteği ile Siirt’te yeniden yapılan seçim  üzerine   Meclis’e girmişti.
         Uydurma suç dosyaları,maskeli tanıklar ve özel yargılama mercileri marifetiyle;evleri Yeni Polis ordusu ile basılan Kahramanlarımız,General,Amiral ve Bilim adamlarımız ve dahi Yazarlarımız Esir Kamplarına doldurulmuştu.Bunlardan Milli, irade ile seçilmiş olan Milletvekillerimiz hala esir kamplarında tutulmaktadır.         Katiller,vurguncular serbest bırakılmış;Din ve Allah ile Almanya’da  Müslüman kardeşlerimizi soyan Deniz Fenerciler  Almanya’da hüküm giydikleri halde ülkemizde yüksek mevkilere getirilmişlerdir.307klasör suç dosyası ortalarda sürünmektedir.Gerçeği araştıran Cumhuriyet Savcılarının başlarına gelmedik dert bırakılmamıştır.Milletvekillerini suç dosyaları Meclis arşivinde bekletilerek korku aracı olarak kullanılmaktadır.İktidar;devletin Polisi dışında;Nazi Polislerini SA’LARI aratmayan Özel Polisleri ile,gece yarıları,hiçbir tebligatta bulunmadan her tarafı aratmakta ve ülkemize hizmet etmiş insanları derdest ettirmektedir.
         Sayın Abdullah Gül Beyimize soruyorum:İktidarın bu tutum ve davranışı, HAK VE HUKUKA NECE BİR SALDIRIDIR?
         Nasrettin Hocanın Eşeği komşunun Eşeğini boğarsa bu normal sayılırmış!Çünkü,Nasrettin Hocanın Eşeği Hz. Muhammed’e Mısır Valisi Mukavkıs’ın hediye ettiği eşeğin soyundanmış!Komşunun Eşeği Nasrettin Hoca’nın Eşeğini boğarsa dava atmış akçeden açılırmış!

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi