23 Şubat 2012 Perşembe

599/EMEKLEMEDEN BEBEKLERİMİZİ İNFAZ ETMEK!

                                                            

            OSMAN TÜRKOĞUZ
            osmanturkoguz@gmail.com
            İzmir;24 Şubat2012.
                       
                                   EMEKLEMEDEN  BEBELERİMİZİ ÖLDÜRMEK!

            “Suça meyilli olan çocukları yürümeden yok edelim!”
Mustafa Aydın, Dumlupınar İlköğretim okulu Müdürü!
“ALAH’IN VERMİŞ OLDUĞU CANI HİÇ KİMSE ALAMAZ!”
“BİR İNSANI ÖLDÜREN TÜM İNSANLARI ÖLDÜRMÜŞ GİBİDİR!”HZ. Muhammet.
“Ne Mutlu Türküm Diyene!”Basitliğini dağlara,taşlara yazdılar.” Cumhurbaşkanı Sn. Abdullah Gül.
“Türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes din, mezhep, dil ve etnik köken gözetilmeksizin TÜRK’TÜR! TÜRKLÜK, bütün Türk vatandaşlarının beraberce varlığının ve dayanışmasının ifadesidir. Lozan ruhunu istiyoruz. Eşit vatandaş olarak çocuklarımız hâkim, savcı, polis, subay, devlette üst düzey bürokrat olabilmeli!”Rum Ortodoks Patriği, BARTHOLOMEOS,(Gökçe adalı Dimitrri Arkondoni).Askerlik hizmetini Asteğmen rütbesiyle, Gelibolu’da, Sayın E.Korgeneral Selahaddin Çetiner’in birliğinde yapmıştır.
“Devlet ormanına giren doğruluk düşmanı iktidarlar, düzgün ve doğru ağaçları keserler. Ok düzgün olduğu için düşmana atarlar, yay eğri olduğu için sırtlarında taşırlar!”Filozof Ostüzü.
         Türkiye Cumhuriyetinin Dumlupınar adlı İlk öğretmen Okulunun Müdürü olan birisinin Güvenli ve Onurlu bir Türk toplumu yaratma önerisi beni bir hayli düşündürdü. Bu öneri ile Bebelerimizi emeklemeden öldürmek için büyük bir organizasyona gerek olduğu kanısına da varmış bulunmaktayım. Önce, tarihten bir örnek vererek, kanından kişinin geleceğini saptama önerisine bir uzmanın da eklenmesinin gerekeceğine de inanmış bulunmaktayım.Şöyle ki:
         Bizans İmparatorlarından birisi bir falcının”sizi İsak Comnen” adlı bir çocuk tahttan indirecek”  sözüne inanarak imparatorluğunun sınırları içinde, yeni doğan 22.000 çocuğu acımadan öldürtmüş ve sonunda da İsak Comnen adlı birisi tarafından tahtından indirilmiştir.
         Tarih göstermiştir ki, canavarları üretenleri o canavarlar yemiştir.Ha 22.000 çocuğu korku belası öldürtmek,ha Genç bir Teğmenin telefonuna bir sürü ahlaksızlığı yükleyerek darbe yapmak suçlaması ile O’NU  tutuklatmak!NOT:Korkunun hiçbir boka faydası   olmamıştır!Ostüzü.
         DNA; RNA ve GEN analizini yapacak olan uzmanlara bir Falcı Uzmanın bir de Elfalı uzmanının eklenmesi bilimselliğin kesinliği için farzdır. Elfalı çok önemlidir. Kişilerin avuç içlerinde yıkık köprü varsa onun mutlaka cinayet işleyeceğine, bir kama ve bir minare görüntüsü varsa Kindar ve Dindar olacağına işaret sayılır. Mustafa Kemal’in ve benim el çizgilerimize uyan el çizgisi sahipleri de vatansever, namuslu ve dahi Onurlu insanlardır. PS: Sayın Ahmet Avcı, benim bu konuda da bilgimin olduğunu söylese de, ben”Sayyad’ı bi insaflara hizmet etmeyrum!
         Çok büyük ve alnının ortasında:”MUSTAFA AYDIN ve Dr.Mengele Bebe İfna Kurumu”yazılı bir bina olmalıdır.
         Buradan çıkacak kararlara göre de öldürülecek bebeler için, Osmanlı’da olduğu gibi, Çocuk cellâdı Alayının olması gerekir. Sonra; bunların mezarlarının da diğer temiz bebelerimizin mezarlarından ayrı olması gerekir. Mezarlığın adının da, Türkçe ve dahi Fransızca:      “Mustafa Aydın Tehlikeli Bebeler Mezarlığı!”Olarak mutlaka yazılmalıdır.                                                                                                     OH! Be,dünya varmış,güvenli bir ülkede yaşamak ne güzelmiş!Ama,Deniz fenercilerini,Mecliste bulunan 600’den fazla dosyası bulunan büyüklerimizi ne yapalım?Derken aklıma yasa ile aklanmak geldi ve cehaletime güldüm.
        

Hiç yorum yok:

İzleyiciler

Blog Arşivi